Taas Vilnius

Ma olen lootusetu. Kuigi otsustasin hakata säästma, et pensioniks investeerima hakata, ostsin ma ikkagi kogu perele ära piletid Vilniusesse. Läheme kevadisel koolivaheajal.

Ma ise armusin novembris Vilniusesse ja lubasin endale, et järgmisel korral tulen kevadel. Lihtsalt tundus, et sealsed pargid ja aiad võiks kevadel väga ilusad olla.

Pere tahtis minna lennukiga. Soodsaid lennupileteid nägin vilksamisi detsembri algul, aga ei võtnud kohe ära, sest küll edaspidi ka saab, aga edaspidi enam ükski kampaania soodne küll ei ole olnud. Seega sai kogu pere Vilniusesse liigutamise mõte jäetud edaspidiseks. Kui aga nüüd taas LuxExpress pakkus soodsaid pileteid (peaaegu sama soodne, kui mina novembris käisin, siis ostsingi sinnasõidu bussipiletid ära. Muidu ei tule lihtsalt plaanitud eelarvega välja.  Tagasi lendame. Öömaja vanalinna serval on broneeritud. Oluline oli ühistranspordi lähedus ja sellest arusaamisele tuli sügisene reis ilusti kasuks.

Mida teeme kohapeal? Kindlasti kolame vanalinnas, käime kolme risti mäel ja Gediminase kindluses. Ühel päeval  Vichy veepark ja teisel Trakai kindlus, mis on linnast väljas. Kui aega üle jääb, siis Vilniuse illusioonid muuseum Vilnil ning kindlasti on seal ka botaanikaaed ja loomaaed (juba leidsingi, aga loomaaaia parepilet on nädalavahetusel 41 eurot. Tallinnas on ikka odav loomaaias käia). Raudtee muuseum jäi ka viimati hinge peale.

Jama on see, et sõidame koolivaheajal ja sinna on veel üle kuu aja aega, aga tahaks juba minna.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.