Puhkus paistab

Olen elevil nagu laps ja tahaks kohe istuda lennuki peale ja puhusele sõita. Siiski juhtub see alles esmaspäeva öösel.

Kui ma eelmisel aastal veel teisel puhkusepäeval arvasin, et ei iil enam, siis pärast oldi mälestused ikka nii head, et suvel ostsin uue paketi. Täpselt samasse kohta ja aeg on ka sama. Plussiks see, et nädalasel puhkusel ju esimesed paar päeva ei tea, mis värk on ja elad sisse, hiljem on aga juba stress, et kohe tuleb koju tagasi minna, siis samas kohas saab puhkama hakata kohe. Natuke muidugi huvitab, kas aastaga midagi arenenud ka on.

Peale puhkamise muud teha ei kavatse, kui minna Sinaistariga kõrbe ja ehk SOHOsse shoppama. Viimane on lähedal, aga jala sinna tõenäoliselt ikkagi minna ei lubata. (Aga isegi taksohinnad on teada, nii et las siis minna).

Halb on see, et kuigi praegu (kell 11 hommikul) on Sharmis 24 kraadi, siis homsest on stabiilselt 21. Nats jahe või nii. Ei tea, kas on tuuline või milles asi.

Teiselt poole olen mina taas pere kõige nõrgem lüli ehk mingi taud piirab. Täna on ainuke päev, mil nädalas,  mil mõlemad lapsed lähevad 8.15 ära ja mina kasutasin vaikust töötegemise asemel magamiseks. Hetkel ei saagi aru, kas pea on uimane ülemagamisest või on mingi taud tulemas. Aasta tagasi ma läksin siit nohuga ja seal läks asi ainult hullemaks. Sellist asja enam korrata ei tahaks.

Nii, vaatasin Yr.no ka. Ongi tuuline ja see lubab üldse kõigest 19, nii et elame-näeme. Lainega ei lubata kalavaatlusele ka. Püüan mitte ette stressata. Ja mitte haigeks jääda.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.