Tapeet

Meil on ju see igikestev remont. Eile panime terve päeva lastetoas tapeeti. Hämmastav, et mingi pisikese toa peale kulub terve päev, aga vahepeal käisime ka tapeeti juurde toomas, sest keegi nutikas oli vajaduse valesti arvestanud ja terve rull jäi puudu. Õnneks see vahepeal otsa ei olnud saanud, sai kohe edasi minna.

Me võiks täiesti tapeetimise firma teha, sest me ei lähe selle töö käigus omavahel riidu. Üldiselt on see vist asi, mida abikaasad koos teha ei saa. Või? Eelmise elukaslasega tapeetisime päris mitu tuba ära no ja … lahus me oleme. Ja vennaga sai kunagi vanematekodus remonti tehtud. Sama tapeet on siiani seinas, sest keegi pole seda tööd uuesti millegipärast ette tahtnud võtta.

Aga värskelt remonditu tuba on nii ilus. Jah, aeg läheb tohutult ning raha omajagu, aga tuleb vist oma visiooni laiendada. Et töö otsa ei saaks. Paar järgmist on igal juhul juba paigas.

Kuidas sul tapeetimisega suhe on?

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.