Koolivaheaeg

Ei ütleks, et ma aasta sees üleliia palju oleks toimtanud, aga jõuluajal läksin küll täielikku laiskuse režiimi. Kohe pea kaks nädalat jutti ei teinud midagi asjalikku. Terve perega ei teinud. Ja kõik olid kodus.

Samas kui järele mõelda, siis käisime kaks korda geopeitust mängimas (kokku 6 leidu), xdream´i jõulurajal, saime remondiga suure sammu edasi (lapse said mõlemad narist kumbki oma magamiskoopasse kolida)  ja pidasime Vanema  11.  sünnipäeva ära, käisime aasta vahetusel Pääsküla prügimäe otsas ja pärast seda Hiiumaal ning mina eile veel õhtul Spordiaasta  tähtede  galal ning pärast veel kasiinos afterpartyl  (ahvatles Singer Vinger, aga olen koos nendega vanaks jäänud. Ei olnud enam nii äge). Polegi ehk nii vähe 😀

Sai telekat vaadatud, sai raamatut loetud. Arvutit väga lahti ei teinudki.  Ja minu unerežiim liikus taas enda loomulikku rütmi ehk siis kahest öösel kümneni hommikul. Homsest vaja siis ennast uuesti jonksu ajada. Seda enam, et ühtegi raha sissetoovat lepingut hetkel ei olegi. Kel on ideid, võib jagada.

Head uut aastat!

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.