Info netis müümisest

Olen totaalne taaskasutuse pooldaja ehk siis paljud minu riided tulevad taaskasutusest. Siiski olen läbi aastate tellinud ka palju asju soodsama hinna tõttu ka välismaalt, aga see on riskiäri. Tulnu toode ei pruugi lapsele meeldida, ei pruugi üldse selga/jalga minnagi ja on saadetud ka täiesti valesid asju ja lihtsam on tundunud need kõik Eestis maha müüa.

Aga võta näpust.

Ma teen kõik oma pildid ühtlase tausta peal ja lasen enne ka pilditöötlusprogrammist läbi. Ja siis imestan, miks keegi midagi ei osta. Miks inimesed küsivad, kas pilt on ikka minu enda tehtud. Täna loen Facebookist, et keegi ei julgegi enam eraisikutelt osta, sest kõik koha on pettureid täis. Et pilt peabki olema kodus kapi najal või kortsus lina peal tehtud, sest muidu on kusagilt pätsatud ja assja tegelikult ei olegi. Nüüd ma siis vähemalt tean, et viin asjad Uuskasutusse ja keegi saab jõulurõõmu. Uusi koledaid pilte ma nüüd küll tegema ei hakka. Süda lihtsalt ei luba.

Vot sulle siis!

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.