Kostüümirent

Proovisin sel hooajal kostüümirenti.

Mõned mõtted, mis selle kogemusega õnnestus hankida:
– Mõtlesin välja mõnusa lihtsa lepingu (et mahuks ühele A4, kui printima peab hakkama), aga tahaks sõlmida paberivaba digilepingu. Ilmnes ka kohe probleem, et pooled ei oma digiallkirja andmise võimalust. Nii et paberivaba rendi idee suri juba eos.
– Sõlmisin ka Itellaga äriklindi lepingu ja peale ühe tehingu liikusid pakid imekiiresti. Samas kood ei ole nii jälgitav nagu tavakliendina automaati pannes ja vähemalt üks klient läks sellest jumala närvi. Tegelikult oli ta pakk alla 24 tunni kohal ja kõik olid rõõmsad. Ma, nagu ikka, olen alati kättesaadav ja hoian vajadusel kätt. Ma ei tea, kas sellest kasu ka on, aga ettevõtluses targemad räägivad, et hea klienditeenindus on edu alus. Ma natuke julgen kahelda, aga ehk on veel vara järeldusi teha.
– Inimesed ei pea ikkagi nädala tingimusest kinni. Mis sel juhul saab, tuleb lepingusse sisse kirjutada (Näiteks esimene nädal 10€, teine 5€). Kui ma üldse kõik tagasi saan. Kõigil ei ole piisavalt tagatist taga ka. Lahke nagu ma olen.
– Erinevalt tagasitoomisest tahavad kõik oma kostüümile järele tulla kohe. Ka pühapäeval. Ka õhtul.
– Eesti turul ei ole mitte mingit laenutust kostüümidele alates 92 suurus (alates kaheaastased siis). See tühimik tuleks täita.

Muidu aga olulisel meeldivam tegevus, kui ma omale ette kujutasin. Arendan seda asja kindlasti edasi.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.