Koju rohkem ruumi ehk müük vol miljon

Kuna meil ju kodus igikestev remont ja asjad silma all, otsustasin taas püüda üht-teist silma alt vähemaks müüa. Endiselt ma ei saa aru, kuidas inimesed jaksavad sellega tegelda. Kõige hullemad on need, kes tahavad ise järele tulla ja siis ei tule kokkulepitud ajal. Tegelikult pea keegi ei tule. Kujutate ette, et ka minul on oma käimised. Igasugu laste viimised ja toomised ning poes käimised on kõik asjad, mis ise koju kätte ei tule, et saaks oodata, millal selle kellegi kohe kätte jõuab.

Näiteks õnnestus eelmisel nädalal üks raamat 3 euroga ära müüa. Panin siis selle postkasti ootama ja kui see oli seal juba 5 päeva oodanud, siis tõin tuppa tagasi, sest sinna oli vaja panna üks kostüüm sellele, kes ka ei tulnud õigel ajal ja mul oli vaja kella peale kodust ära minna. Ja õnneks olin õhtul tagasi ning isegi arvutis, kui tuli sõnum, et olen postkasti juures ja raamatut ei olegi??? Lõpp hea, kõik hea. Aga on juhuseid, kus keegi ei tulegi kunagi. Ja kellelegi teisele on ära öeldud, sest tulija on kindel ostja.

Ühe teise asjaga veeretasin ka kaks päeva sõnumeid teemal, kui kaua on mängitud, kas on puudusi, kas pildid on ikka mu enda tehtud ja peale küsimust mänguasja mõõtude kohta tuli vastus, et liiga suur. Taas lõpp hea-kõik hea, sest järgmine soovija oli kannatlik. Teenistus 5 eurot 😀 Jah, abiks ikka, aga no …

Raamatud viin jõudumööda raamatukokku. Sel selline raamatuvahetuse nurk. Kes viib, kes võtab. Järgmiseks päevaks on kusjuures läinud. No ega ma mingeid kapsaid ei paku ka. Lihtsalt riiulid täis ja need, millega mingit sidet pole tekkinud, oleks vaja edasi anda.

Rohkem polegi midagi öelda. Lapsed kolivad kuu aja pärast narist privaatsetesse magamiskoobastesse (sest nende madratsid lihtsalt ei tule varem) ja kui asjad tagasi tõstetud, siis ehk paistab see paar asja vähem välja ka. Ning remont jätkub mõnes teises toas 😀

On ka aeg, sest kevadel saab meil siin korteris elatud 12 aastat.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.