Söögem hästi

Hommikul vaatas mulle Instagramist vastu küsimus, et millele sa kulutad liigselt ja kõige populaarsem vastus oli toit. Kuidas on võimalik toidu peale liigselt kulutada? Sööma ju peab ja sööma peab võimalikult hästi.

Mina ostan küll omale teine kord head juustu või välismaa toorsinki või, hoia sarvik, veel üldse võõramaiseid mereande ja pistan need ka korraga nahka. Jah, võiks ehk tegemata jätta, aga kulutamiseks ma seda ei nimetaks.
Samas ükspäev ostsin ka Rimist suure soodsa paki küpsiseid, sest nendest olid vaid head mälestused. Sõin neid ka 3+3 kahel erineval päeval ja no ei ole hea. Kunstmaterjal annab ikka väga tunda. Samuti sõin ära külmikus mitu päeva seisnud laste kohukese. Samuti ei olnud mingi kulinaarne maitseelamus. Mina rohkem ei söö, aga kas nende kapis omamine on just liigne kulutamine, ei julge öelda.

Aga muidu jah, toit on väga suur osa pere eelarvest. Olen ikka jõudumööda püüdnud sel aastal tšekke Excelisse sisestada või panga rahapäevikus kulutusi vähe täpsemalt liigitada. See seal väga meelevaldne. Ka igal pool reisides on toit sissepääsupiletitega täiesti võrdses summas. Sõidu ja majutuse püüan muidugi võimalikult soodsalt saada, ehk seepärast. Jah, ka reiside puhul teen eelarve ja panen pärast kulud kirja.

Söögem hästi!

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.