Molutamisest

Lugesin hommikul …. ah ma ei teagi, mida, sest ma panin selle akna juba kinni. Iseloomustab hästi seda, mida ma lugesin. On küll hea mõte iga vaba hetke kasutada eesmärgipäraselt, bussis lugeda, poodi jalutades pilte töödelda, õmblemise kõrvale podcaste kuulata, aga aju ei pea pidevatele ümberlülitustele vastu. Pidev ümberlülitus on rööprähklemine vaimselt, mitte füüsiliselt ja tekitab täiesti salakavalalt läbipõlemise.

Tundsin ennast nii ära. Pidevalt tegele 100 erineva asjaga, eriti kui lapsed kodus on ja oma asjadega minu tööle sisse sõidavad. Lisaks on täiesti harilik ka nädalavahetusel kell 11 veel õmmelda või 12 olla kliendi jaoks olemas. Ja siis ongi need hetked, kus üldse enam ei jaksa ning ei tea, miks. Aju on lihtsalt üle koormatud.

Tehnoloogia areng aitab meil teha asju kiiremini ja lihtsamalt ning igal ajal, aga vabanenud aega peaks kasutama molutamisele, mitte pikendama on tööde nimekirja. Samas molutamine tekitab tunde, et sa oled laisk. See on asi, millele pean teadlikumalt tähelepanu pöörama.

Täna olen ma päris palju molutanud. Ja teinud asju kodu heaks, sest meil on endiselt elukestev remont, mille lõppu ei ole näha ning remont on teatavasti ideaalne sodi tekitaja.

Imeloomal sai vist juba jõuluhooaeg läbi, sest mitte ühtegi uut tellimust ei ole tulnud. Aga võimalik, et homme tuleb uue hooga edasi minna.

Head molutamist!

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.