Reisimisest

Paar päeva on REisihullude FB-grupis käinud äraarvamismäng, mis koht on? Pidu saab varsti läbi, sest täna hommikul on juba mitmeid pahaseid postitusi tehtud, aga mind pani see küll mõtlema ja kaasa elama. Lisaks tahaks väga kokku koguda oma vanad reisikirjad, need arvutisse trükkida ja fotodega varustada.

Miks need on siiani tegemata? Lihtsalt ei ole kunagi aega. Võimalik, et isegi pilte ei ole digikujul saada. Enne praegust elu on ikka üsna palju kolitud ja arvuteid vahetatud. Isegi kiiruga.

Aga lühidalt olen õnnelik inimene, sest enne lapsi reisisin täiesti arvestatavalt nii kaugel kui lähedal ja nüüd, koos lastega, on saanud jälle käima hakata. Ainult rahaline pool on muidugi nõrga võitu ja nelja inimese ükskõik kuhu liigutamine on ikkagi kallis.

Sobrasin arhiivis ja hetkel taas midagi uut leida ei õnnestunud, aga üks minu lemmikuid täna: Suvi 2003 kusagil Vene külas 😀

Esimene välismaal käik oli ülikooli ajal Soome ja see võis isegi olla eelmise sajandi lõpus 😀 Vahepeal käisin kindlasti tolleaegse elukaaslasega, kes oli rekkamees, korduvalt Euroopas kaasas, aga minu teadlikum, oma raha eest reisimine, algaski 2003 ja olin siis täpselt 25. Ja esimene laps sündis 2008, nii et umbes kuus aastat aktiivset maailma avastamist. Lasteta olen viimase 10 aasta jooksul käinud 2 korda Marokos ja korra Islandil.

Eks tuhnin edasi, sest ega mul reisikirjade asukohast pole ka õrna aimugi. Ei paberil, ei arvutis 😀 Lisaks reisikirjale oleks tore leida mõni pilt ka kasvõi Hollandi tulbipõldude vahel.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.