Hetked, mida tasub meenutada

  • Tellisin omale sipelgapuu koore ekstrakti ja peale kolme päeva manustamist see vist aitaski. Igal juhul tunnen ennast üle pika aja tõeliselt hästi. Jaks on olemas ja nohu läinud.
  • Nädalavahetusel tegin arvutipaastu. Panin arvuti reedel ära ja tegin alles täna hommikul lahti. Telefonis passisin küll. Nii juhtub, kui liiga palju arvuti taga passida. Eesti matkajate kokkutuleku ettevalmistus just seda oli.
  • Käisin POFFi Grand Prix võitnud filmi vaatamas. Jaapani film „Vastupidi“. Mõned imelikud tegelased, 2,5 tundi pikk, täitsa omapärane lugu ning mitte väga tuttav kultuur.  Algus oli igav ehk peale esimest tundi pidin kella vaatama. Siis aga läks põnevaks. Ja idee oli ilus ehk siis autor oli pühendanud filmi oma vanaisale ehk siis Teises maailmasõjas võidelnud Jaapani üliõpilastele. Nii oligi lugu sõjaga seotud. Mitte parim film, aga mulle meeldis eelmise aasta võidufilmist rohkem. Selle pileti ostsin ka telefonist 😀 Kokku skoorisin kolme filmiga. Parem, kui mitte midagi.
  • Laupäeval käisin Eesti Vabaõhumuuseumis ja pühapäeval Pääsküla rabas ning prügila otsas, kus ma pole peale katmist käinudki ja õhtul Raekoja platsil jõuluturgu vaatamas.  Pühapäeval tuli 20 000 sammu kokku. Nii  juhtub, kui vahelduseks tervis korda saab.
  • Arvutasin ka kokku, palju samme 4 miljonist puudu on. Eelmise aasta number on juba ületatud. Selles kuus tuleb iga päev kõigest 8500 käia. Nii et lihtsalt tuli, aga uue aastal vist eesmärki ei tõsta. Pigem püüaks lõpuks ometi jooksmas käima hakata. Algatuseks kasvõi kord nädalas.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.