Kolm nädalat

Vahepeal on juba üle kolme nädal aaega edasi voolanud. Ma ausalt öeldes mõtlesin, et vähem.

Mis siis vahepeal? Kõigepealt oli tervis kehva ja kõndima ei jaksanud väga tihti minna. Nüüd, kui olukord juba parem, peaks tegema vahekokkuvõtte ja välja selgitama, mitu sammu tuleb päevas käia, et aasta eesmärk saavutada.

Umbes samal ajal hakkas ka Matkaliidus Aasta tegijate ralli. Algatuseks leia kandidaadid. Kedagi esitati, kedagi lunisid tuttavatelt välja, kedagi mõtlesime ise välja. Siis nende tutvustused. Nende erinevas stiilis tekstide ühtseks vormimine oli ikka tükk tööd. Lisaks ei sobi sinu tekst ei ühele, ei teisele. Siis silu, vaidel ja kooskõlasta. Minu meelest oli tulemus äge, aga kes see ikka koera saba liputab, kui mitte koer ise.

Järgmine jamaring tuli siis, kui tulemused käes, aga sellest ma pigem ei räägi. Igal juhul andsime sel aastal kahekarika asemel välja neli ja kuidas edasi tuleb taas selgeks vaielda.

Eesti matkajate kokkutulek on selleks aastaks tehtud. Sai sujuv, sai uhke, kaas eelarves ka püsisime, seda mina veel ei tea, aga saame teada. Inimesi käis läbi mingi 120. Kaks päeva, kaks ööd, 5 toidukorda, 1 õhtune snäkilaud, mõned kohvipausid, diplomid, karikad, lilled …. paljudele vist õnneks meeldis. Ma päriselt teen meie reklaamid, pildid ja trükised ise. Jällegi, kes see ikka koera kiidab, kui koer ise.

Liidust välja astuda ei õnnestunud. Koosolekul läks kismaks ja tulemus oli see, et jätkame samas koosseisus veel pool aastat. Meie poolt vaadatuna on tegemist kogu aeg looga palju, liikmete poolt vaadatuna ei tee me aga mitte midagi, et neil kuidagi hea hakkaks. Jäi mulje, nagu oleks mingi viimane looder ja idikas. Seda enam võiks siis keegi tublim edasi teha. Selle poole aastaga ei muutu niikuinii mitte midagi.

Tõmbaks meeleldi juhtme välja ja lendaks esimese viimase hetke pakkumisega kuhugi magama, aga pere on selle kolme nädalaga mängimata ja silitamata ning nad reageerivad sellele valulikult (loe valjuhäälselt). Samuti tuleb ju liidus otsekohe Matkamessi tegema hakata ning oma töö …. Nagu ikka, eritellimused ja kohe vaja. Rendiga olen täpselt nii kaugel, et mul on nüüd statiiv, mille külge taust kinnitada ja pildid saan kodus ise ära teha.

Lühidalt, kolme nädalaga pole midagi muutnud ja endiselt ootan uusi väljakutseid, ideid ja ettepanekuid. Tahaks ka, et hobi oleks töö ja elustiil tooks sisse, aga EML peksukott olla ei ole kindlasti mitte minu hobi.

 

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.