Ei saa me läbi Lätita

Nonii, 13.10 tulin Riiast ja täna sõidan sinna tagasi. Ma ei tea, miks ma oma elu nii keeruliseks kogu aeg elan?

Aga lastel on koolivaheaeg ja et nad nädal aega toas ja telefonis ei passiks, tuleb oma aega ja raha panustada. Bussipiletidnolin ära ostnud juba 19. augustil. Sain 5 eurot ots ja tundus hea tehing.

Lihtsalt vahepeal on elu igale poole vahele tulnud. Näiteks eile õhtul tulin Ida- Virust ( Kohtla-Nõmme ja Valaste), kus oli matkatreenerite koolituse teine osa. Väga äge seltskond ja tegevused, aga no annab selleks sõita.

Mis me seal Riias tegema hakkame, ma veel ei teagi. Pole lihtsalt olnud mahti mõelda. Õnneks on veel 3 tundi aega istuda ka 😁

Lõpetuseks korduv probeelm bussis ehk Pääskülast peale minnes on su kohad juba võetud. Üks teeb näo, et ta räägib ainult läti keeles ja teised ütlevad, et taga kohti küll, minge sinna. Mul ei olnud jaksu kemplema hakata ja nii me käige viimases pingis istumegi. See oli ainuke koht, kus lapsed kõrvuti istuma said. Aga katsu sa üldse kuhugi istuma saada. Enamikul istub kott kõrvaliatmel. Ma ei tea, mis inimestel viga on.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.