Liikumisest

Käisin mina sel nädalal ühel treeneritele suunatud, eriti noortega tegelevate, seminaril. Oli tehtud kõvasti igasugu statistikat, mille kohaselt pooled lapsed on liitunud mõne liikumisega tegeleva trenniga, aga trenn kolm korda nädalas ei kata kuidagi nädalast liikumivajadust ja sellega püüab mingi huvigrupp tegelda.

Kuigi pidevalt rõhutatakse vanemate eeskuju vajadust, on meie pere täpselt sama probleemi ees. Lapsed ei ole nõus ekraani eest ära tulema ja välja minema. Nad on aru saanud, et vanemad ei talu hästi läbikostvas kortermajas seakisa ja seda nad teevad. Kriiskavad tramaatiliselt ja kõvasti. Ime, et lastelaitse pole veel ukse taga. Vahel võidame meie, vahel ei viitsi jaurata.

Näiteks täna. Imeilus sügisilm, soe ja tuulevaikne, aga ei, välja ei saa. Ei jaksanud jahuda ja nüüd olen üksi Aegviidu rongi peal plaaniga rabas üks tiir teha. Jõhvikanõu jäi küll maha, aga fotokas on kotis. Ehk saab Aegviidu poest mingi karbi ka soetada. Homseks lubab vihma, saab toas istuda küll.

Ühe sõnaga Meie peres küll vanemlik eeskuju ei toimi.

Pühapäev Muuga kabelikivi juures. Siis saime ikkagi kogu pere välja.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.