Siblimisvaba hetk

Nädal tagasi, peale seda, kui käisin Kalamaja pargis üht sünnipäeva vedamas, jäin ma nohusse. Reedel oli ka kurk haige, seega võtsin aja maha ning kuulasin enesearengu saateid taskuringhäälingus. Muide, avastasin, et tegelikult olen juba täitsa kaugele arenenud. Pole lihtsalt olnud võimalust kellegagi võrrelda.

Nüüd siis taas oma harilikus voolus, mis tähendab, et mind pole juba kolmas õhtu järjest kodus. Teisipäeval oli väike emmedeõhtu, eile ärkasin juba 5.30 ja käisin Tartus ning Põlvas EML liikmetega ja kahe mitteliikmega kohtumas. Koju alles peale 21.

Ja täna olen just teel Rahvaülikooli Mari pirukaid küpsetama. Muide, tasuta üritus ja puha. Homme jälle sünnipäev. Seekord Sauel. Ja nädalavahetus …. ah, tahaks jälle haige olla või siis puhkusele sõita. Õnneks kahe nädala pärast olengi Lõuna-Itaalias ja ei kavatse vähemalt kolm päeva meetritki tööd teha 😁

Seepärast mind kunagi Siblikuks kutsutigi.

PS. Kirjutan bussis 😁

Õhtune Tartu

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.