Ahvipoeg, kes ei taha areneda

Olen viimasel ajal sattunud kuulma (ja ka lugema) palju vaimse arenguga seotud asju. See on kindlasti mingi märk. Aga miks? Ma tunnen, et oma moodi olen ma oma elu jooksul ikka arenenud ka.Seega ma ei tea, kust sellest praegusest märgist kinni võtta või kuidas alustada.

Just lugesin inspiratsiooniks, kuidas hulk naisi kirjutas kooris: „Oo, ma olen nii tänulik …. !“ Et mul on näiteks kodu ja lapsed ja mees. Ja siis hunnik südameid sinna ümber.  Ning heal juhul lause „Kuidas saaks veel paremaks minna?“ Ma ei saa seda teha, sest see lause ei ole minulik. Pigem siis „ Olen tänulik, et just see mees on otsustanud just seda hetke minuga jagada.“ Või “Et ma saan oma hommikut temaga jagada”.  Ühesõnaga see grupp ei kõneta, aga miks ma sinna sattusin?

Satun kuulama taskuringhäälingut teraapiatest, mille nimetusi ma pole kunagi kuulnud ja mis ei jää meeldegi, aga kõik arenenud inimesed tarbivad neid, kui tunnevad, et on vaja. Ja väidavad, et kui sa juba arenema hakkad, siis on vaja, sest on nii palju asju, mis kõik katki on. Ma ei tea, hetkel tundub see ikkagi kellegi rahateenimise võimalus, sest heategevusega ei tegele keegi. Ole sa nii vaimne kui tahes.

Või ma tellisin omale ajakirja Hingele Pai sügisnumbri. Lugesin natuke ja jäi seisma. Teist korda kätte pole võtnud. Täiesti poliitkorrektselt kirjutatud jutud küll, aga rohkem pole kätte võtnud ja edaspidi ei osta ka.

Seega, millist teraapiast ma peaks alustama, et suudaks selle vooluga kaasa minna? Või oskaks pähkli katki hammustada?

 

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.