#kvaliteetaeg

Kui keegi kusagil lastega käib ja kirjutab alla #kvaliteetaeg  #kallitega, siis ma olen pea alati kadedusest roheline. Suvel selliseid ikka oli. Ma tahaks ka sellist kvaliteetaega, aga mina ootan pikisilmi aega, mil ma saan midagigi teha üksi. Mõelda omi mõtteid, ajada omi asju, omas tempos. Vot see on kvaliteetaeg. Kolm kuud üksikemandust on surmani ära tüüdanud.

Mul on kõrini 4 korda päevas kellegi toitlustamisest, titetoidu söömisest, sest toiduaineid, mida mu Noorem on nõus suhu panema, ei ole väga palju. Ma ei taha lahendada tülisid, võtta ära telefone, sest suvi on ju nii igav, saata lapsi õue ja 10 minuti pärast saata uuesti, sest õues on veel igavam. Mulle ei meeldi päevast päev avastata mulle rumalatena tunduvatele  miks-küsimustele. Teate neid küll. Ja nii edasi. Ma ei suuda olla 24/7 kellegagi koos. Vot sellistel hetkedel tuleb oma aja vajadus eriti välja.

Ma ootasin kooli algust äga, aga täna oli aktus pool tundi pluss veel pool klassijuhataja tundi ja juba kümnest kõik kodus. Ma ootasin päeva, mil lapsed ei käi enam erinevates vahetustes, aga reaalsus on see, et kahel päeval läheb üks ikka alles 10.30 kooli (ja teine tuleb juba 12.20) ehk siis 2 tundi tööaega ja ainult neljapäev on päev, millal ma saan mõlemad korraga uksest välja saata. Mitte midagi ei ole muutunud.

#kvaliteetaeg, my ass 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.