Kooliralli

See koolilaste kooli saatmine võtab ikka võhma välja.

1. september

Laps jättis oma telefoni Hiiumaale. Kuna sinna saab jälle kes teab, millal, siis tuli see Tallinna organiseerida. Ema, kelle käes sealpool telefon on, ajas algul sõrad vastu. Hetkel siiski liigub telefon juba Tallinna poole.

Viisin lapse juuksurisse, ise läksin sünnipäevalapsele kingitust ostma. Lisaks võtsin automaadist raha välja, et ka seda kingituseks panna. Jätsin kaardi automaati. Kui avastasin, käisin kõrvalt söögikohast küsimas ja vaatasin ringi. Oleks liiga lihtne, kui oleks seal olnud.

Õnneks oli rahakotis sularaha ja sai lapsele ikka kooli sisejalatsid ära osta 😀

Tahtsin lapse sünnipäevaks kutseid trükkida. Hea, et on olema kohti, mis on lahti iga päev ja suisa kümneni õhtul välja. Ainult tööl üks teenindaja ja ees mingid tädid, kes tahtsid mingile näitusele flaiereid ja postreid printida, aga originaalfaili ei olnud. Polnud seal aega oodata, sest tont seda teab, kaua neil aega läheb ja mul vaja lapsed sünnipäevale viia.

Lapsed sünnipäevale ja ise uuesti printima. Tädi oli ikka seal, aga sai oma tellitud rulli just kätte. Seljataha oli tekkinud järjekord. Kutsed said tehtud, uuesti sünnipäevale, sest ka vanemate osalemine oli oluline.

No lõpuks kell 7 sain siis oma pangakaardiga tegelda. Oli teine automaadis jah. Uus kaart saabub nädala pärast.

2. september

Unistan juba vabadusest, kui hommikul lapsed kooli saadan. Tegelikult võttis nende aktus ja klassijuhataja tund täpselt tunni ja siis olid nad jälle tagasi. Koostasime kamba peale nimekirja puuduolevatest asjadest ja käisin koos teiste vanematega koolitarvete kastide juures jahil. Rahvast oli eriti palju ja väga pakkusid huvi kilekaaned. Need olid ikka väga sassi tõmmatud, kuigi siltide järgi oli ehk kunagi mingi kord olnud.

Õhtuks tegin muredal põhjal suvikõrvitsapirukat ja pirnikooki ning nüüd, tagantjärele, võiks selle kooliralli täitsa lõppenuks lugeda. Homsest siis harilik koolipäev ja eks ole näha, kuidas minema hakkab.

Aga 3. september ei olegi tavaline päev, homme saab Noorem 9 😀
Ja mina olin omale mingis meeltesegaduses juuksuriaja pannud 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.