Taas linna

Suvi läbi ja aeg oma kodinad linna kolida. Ongi veel vaid üks päev jäänud. Ühelt poolt kurb, aga teiselt poolt tahaks juba kastmisele ja köögiviljakasvatusele lisaks midagi veel teha. Riiul hoidiseid täis nagu ei iial varem, aga kes sellest hoolib?

Ega mingit rabavat plaani ei ole. Isegi kooli minemise magasin jälle maha. Ei tea ikka veel päris hästi, kas  tahaks mingit veebidisaini, graafilist disaini, operaatoriks või hoopis keeletoimetamist juurde õppida. Mitte et üks teist välistaks. Nüüdseks on siis järele jäänud ainult raha eest kohad ja ma vahin neid. Tõenäoliselt jääb taaskord minemata. Ma lihtsalt ei usu, et makstes 1000 või 3500 eurot mu väärtus maailma jaoks muutub. Ainult uusi tutvusi ehk saab. Aga sotsiaalse suhtlemise jaoks olen ma tõenäoliselt suvega liiga ära mandunud.

Ah, suvel, kui igal ajal arvuti taga ei passi ja andmesidemaht on piiratud, siis ei jõuagi õigel ajal avaldusi esitada. Mitte ainult endal, vaid ka lastel. Praeguseks neilgi juba kohad täis ja registreerin ootenimekirja. Ma ei saa aru, kuidas saab ennast kuhugi kirja panna, kui tunniplaanigi ei tea, aga näe saab. Ei tea teisedki ja kui teada saavad, siis loobivad, aga igaks juhuks ikka igale poole kirja. Näiteks Audentesesse kergejõustikusse pole veel Nooremat püüdnud panna, aga tunniplaan saadeti ja registreerimine avati juba mais, kui eelmine hooaeg polnud veel läbigi. Aga noh, meil siin Nõmme kergejõustikuklubi ka, kuigi Audentes meeldib mulle rohkem.

Niisiis alustame 1. septembril uut hooaega, kus midagi ei olegi nii väga uus. #aastaema

 

 

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.