Põud

Kui ma vahepeal juba peaaegu rõõmsaks muutusin, siis täna läks jälle tuju kehvaks. Kui inimesed mandril ja isegi poolel Saaremal toovad metsast ämbriga kukeseeni ja ka muid seeni koju, siis meie metsas on isegi kilpjalad (sõnajalad) kollased ja krussis. Mustikas on kuivanud ja seentest pole haisugi. Juba neljas põuasuvi järjest. Sooja pole, aga vihma ka mitte. Isegi sel nädalal on sadanud kaks korda: ühel öösel natuke ja eile hommikul üks padukahoog. Täna on küll pilves, aga eile oli täiesti ilus rannailm.

Juba neljandat aastat ei ole head saaki ega lilleilu. Kõik õitseb nii kiiresti ära ja on nii kidur, nii kidur. Kastmisega jõuab asju elus hoida, aga mitte kuidagi ilusaks kasvatada. Näiteks eks kevadel selgub, palju näiteks maasikataimi välja läks. Hetkel on küll taimede vahel augud sees ja ega pole peale saagi koristamist enam kastnud ka. Lihtsalt polnud prioriteet 😀

Kliima on ikka kõvas muutumises.

Vot sellised lood.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.