Bari

Mingis täiesti totaalses meeltesegaduses ostsin ära piletid Barisse (Itaalia). Määravaks sai otselend Riiast. Peaaegu sama skeem, nagu paar aastat tagasi, kui perega Itaalias käisime – Tallinnast Stansteadi, kus tuleb seekord 5 tundi aega parajaks teha ja tagasi otse Riiga (jõuab 19.30), kust õhtul enam vist bussi ei tule. Piletihind on ka sama, kui tookord käies ehk siis soodne. Riiast oleks ka Barisse saanud. Rahas väga kokku ei hoiaks (maks 10 eurot, kui üldse, oleneb,  mis hinnaga bussipileti Riiga saaks), küll oleks juba kell 15 kohal, seega ajas hoiaks. Aga mis tehtud, see tehtud.

Ainult, et algne idee oli lihtsalt sünnipäevaks kuhugi suurlinna sõita ja seal pole üle 3-4 päeva midagi teha. Itaalias aga tahaks teha väljasõite ja nüüd juba kahetsen, et kohapeal ole ainult 3 ööd. Tegevust leiaks vähemalt nädalaks 😀

Korra jõudsin juba ka hinda põdeda. Ikkagi päris suure summa kulutan väga lühikese ajaga ära, siis aga tuli päevakorda oma lapse sünnipäeva pidamine, mis on juba septembri algul ja mängutuba + muu meelelahutus + toit, ning kolme tunniga on võimalik 200 eurot ära kulutada nii kui niuhti. Selle kõrval on minu sünnipäeva kink suisa soodne.

Nüüd siis olen põnevil. Kindlasti söön mereande, kui nii hilja veel saab, joon Proseccot, püüan ujuda ja käin Alberobellos trulle vaatamas ära. See on küll ammune unistus olnud. On, mida oodata ja elul jälle mõte sees 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.