Juuni eesmärgid

Tegelikult pole midagi kokku võtta. Ma ei tea, kuhu kaob aeg,  aga midagi tehtud ei saa.

Sammud on täis, nagu ikka. Haudusin ja haudusin kurja plaani ja haudusingi välja, et lahutasin  neljast miljonist maha käidud sammud ja jagasin aasta lõpuni jäänud päevade arvuta. Sain midagi 10300. Et väga laisaks ei läheks, alandasin päeva normi 10500ni. No et rohkem õhtuid rõõmu tunda täidetud eesmärgist. Tegelikult on nii, et kui on aktiivne päev, siis tuleb ilusti täis ja kui ei ole, jääb kõvasti puudu. Mingeid 10000+ päevi on vähe. Arvan, et lähen siiski laisaks.

Blogipostitusi õnnestus teha täpselt 1. Viimati olin nii laisk eelmise aasta juulis. Siis oli juunis 3, praegu juulis 3, aga eks ilmadki ole praegu vahetuses ehk siis juuli oli eelmisel aastal ilusam, sel aastal juuni. Selgelt suvel maal arvutisse väga asja ei ole.

Tarkadest raamatutest lugesin vaevaga  Peep Vainu Kõige tähtsam küsimus ka läbi. Arvan, et targemaks siiski ei saanud. No ei ole mul seda suurt elu eesmärki, mille poole püüelda ja edu ka mitte. Hetkel pole isegi mitte motivatsiooni oma pabereid lapata.

Seadsin omale eesmärgiks pilte fotopanka sisestada. Seda ei ole teinud. Isegi sorteerinud ei ole. Ja Imelooma kostüüme ei ole õmmelnud.

Ja kõige lõpuks ei ole veel juuliks ka eesmärke seadnud 😀 Tegelikult tuleb siin aiatöödega saada nii, et võiks 7-9 päeva eemal olla. Nädala pärast tahaks vähemalt juba kasvõi Kaliningradis olla 😀

Kuhu ma nii jõuan???

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.