Miks me nädalavaheetusel Ida-Virumaal ei käinud?

Kogu aeg mõtlen, et tahaks midagi, tahaks midagi. See suvi on nii igav ja üksluine. Rannailma pole, võiks isegi öelda, et niisama õuesolemise ilma ei ole. Täna peab vist jälle pliidi alla tule tegema. Aiatööd saab kõik tehtud ja toiduga tegelda pole vaja. Vaarikas ei ole veel aias valmis ja kurgid on juba viimsed 2 nädalat 2-sentimeetrised.

Ühesõnaga, kuna midagi teha ei ole, pidime nädalavahetusel Ida-Virusse minema. Seal nii palju juurde ehitatud ja ümber tehtud. Lisaks ootas meid külla ka Kiviõli Seikluskeskus.

Mis aga juhtus? Meie tšintšilja on mõnda aega juba väga imelik. Mul tekkis mõte, et äkki tal on mingi hambaprobleem ja sõber Google ütleski, et täiesti levinud asi. Panin talle siis arstiaja, et vaadaku üle. Ja mis selgis? Hambad pikad jah, need lõigati lühemaks. Aga lisaks hamba all põletik ja tuleb 10 päeva jutti kaks korda päevas antibiotsi anda. Mis te arvate, et talle meeldib, kui ta kinni võetakse ja süstal suhu topitakse? Oo ei. Selle peale ei meeldi talle isegi mitte meie, nii et ei saa võõraid sundida sellega tegelema. Nii pakkisimegi oma Lily auto peale ja tulime sama targalt Hiiumaale tagasi. Neli päeva on mässatud, kuus veel.

Ülejäänud aja on endiselt igav. Kuna niikuinii pidime sõidus olema, siis läksime testiks laupäeval Hiiumaa tuurile. Külastasime vanu lemmikuid ja leidsime uusi. Neist ehk pikemalt teises blogis.

Aga läbisime 10 tunniga 135 kilomeetrit ehk sellise tempoga edasi liikudes me nädalaga Poolas käia ei jõua. Kui minna, siis tuleb silm kõvasti kinni pigistada ja Lätist-Leedust lihtsalt üle sõita. Lisaks kinnitasime teadmist, et raske saab olema. Endiselt vajab meil mõni kindlat rutiini ja päevakava. Kuna laupäev oli pikk ja sisutihe ning kindlasti mitte rutiinne ja olenemata sellest, mis kell minu lapsed magama lähevad, ärkavad nad ikka ühel ajal, siis oli eile (pühapäeval) jälle natuke liiga palju hüsteeriahooge. Lihtsalt ei jõudnud välja puhata. Aga magamine on  nii suur EI, et päeval ka uinakut mitte mingil juhul teha ei saa. Autoreis aga on kõike muud kui rutiin. Lisaks ma ei usu, et kusagil kämpingutes telkides see ööuni väga pikk ja kosutav saaks tulla. Seega oleks see nädal kella järgi söömine, vara laagrisse jäämine ja palju kisa. Kas me sellist puhkust tahame? Tegelikult ju ei taha.

Nii et hetkel on ka laual mõteleida keegi, kes tahaks nädala lapsi hoida ja  lapsed koju jätta.

Ja siis läheb jälle hoopis kuumaks ja tuleb jääda kastma ning kurke korjama 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.