10 päeva

Nonii, nüüdseks olen 10 päeva paigal olnud. Arvutit pole väga viitsinud sisse panna ja sedagi siin kirjutan õues. Täna üle mõne aja jälle ilus ilm, vahepeal läka ikka käest ära ja läheb taas. Tegelikult loodus ongi oma 2-3 nädalat tavalisest ees ja peab tagasi tõmbama. Ega tali saa varem tulla.

Millal ma siin olen juunis mustikaid saanud? Aga reedel käisime lastega Leemeti matkarajal ja esimese 3 km läbimiseks läks 2 tundi. Tee viis ühest mustikapõõsast teise ja ma ei usu, et nad muud nägidki. Aga puhas tervis, nii et tuleb süüa.

Metsmaasikas kuivas ära. Eile ei käinudki enam otsimas. Samas oleme umbes 10 liitrit metsast koju tassinud ja no tegelikult piisab. Segan seda aedmaasika toormoosiga, saab tummisema maitse. Samas üksi on liiga vänge. Toormoosi on juba oma paarkümmend kilo külmas.

Esimene tomat sai ka juba juunis valmis ja seda pole ammu juhtunud.

Vahepeal olin veel haige ja nii see aeg läheb. Aga teisipäeval Saaremaale, kolmapäeval tahaks Harilaiul matkata ja reedel linna, et lapsed laulupeole saaks. Edasi juba pikemad sõidud, aga nendest ehk kunagi hiljem. Ega mulle see sõrmotsaga tippimine nii väga meeldigi 😁

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.