Nädal linnas

Õues on ilmad nii meeldivalt kuumaks läinud ja mõnus suverammestus on juba peal, et mitte midagi nagu ei viitsi teha. „Mitte midagi“ tähendab küll seda, et midagi sellist, mis konkreetselt raha sisse toob või viib selle saamisele lähemale. Muidu toimetan ikka.

Kiire ülevaade enda jaoks, sest pole kindel, kas midagi pikemat kunagi tulebki. Niisiis tulin täpselt nädal tagasi Tallinna. Reedel õmblesin ja viisin ühe tellimuse ka ise ukse taha ära, sest olin selle juba 5 päeva üle lasknud. Ma saan täiesti aru, miks mul kunagi kästi Imelooma tellimustingimustesse kirjutada tellimuse täitmise ajaks 7 päeva. Just selliste ootamatuste tarvis. Mis siis, et neid tingimusi keegi kunagi ei loe.

Laupäeva hommik läks taas õmblemise peale ja pakki viies tõin ka muuhulgas poest uue peitepulga, mis oli otsas ja silmapliiatsi, millega olid lapsed omale paar aastat vurre joonistanud ja ka otsas, et selle kraamiga omale nägu pähe maalida ja minna selleaaastasele Eesti blogiauhindade jagamisele. Selle blogiga ei osalenud, küll aga omanimelisega, millega jäin kasulike blogide kategoorias auväärsele viimasele kohale. Unes nähtud 52 hääle asemel sain küll 62. Siiani imestan nii oma kategoorias kui mõnes teises esikolmikusse tulnud blogi üle, sest ma tõesti usun, et minu sisu on kvaliteetsem ja teemaga rohkem seotu, aga siin loeb ka palju, kes kui palju hääli kerjas ja ise enda poolt hääletas. Vahed oli väga väikesed, seega oleks ma seda teinud, ei oleks ma ka viimane. Aga pidu ise? Oli mul küsimus, et milleks see mineku võimalus hea on? Ei olnudki. Sõpradega metsas oleks kasulikul olnud. Lihtsalt ajaveetmisvõimalus, kui midagi paremat teha ei ole.

Pildil Liiviga.
Foto: Anton Klink

Pühapäev läks poodlemisele ehk me vahetame ju kodus aknaid ja seoses uute kitsamate akendega on vaja ka uusi aknapalesid ja aknalaudu, mis on vaja veel värvida nii seest kui väljast. Lisaks väljast krohvi iluravi ja seest seinavärvi. Uskumatu, kui kaua võtab ehitusmaterjali hankimine aega. Ja kui kaua selle seina viskamine. Lisaks ostsin omale akutrimmeri ja lastele Hiiumaale batuudi. Loodan siiralt, et selle peale läheb Hiiumaal muruhooldus ja laste pidamine kergemaks.
Ja et sammud ikka täis saaks, käisin tiiru ka Männiku karjääris. Rahvast oli murdu, käpalised õitsesid, milles ma tahtsin ise veenduda, ja sammud said täis.

Esmaspäeval läksime lastega Rootsi kruiisile. Lapse olid esimest korda ja neile väga meeldis. Laevas on lastel tegevust küll ja Stockholmis käisime kuningalossi juures vahtkonnavahetust vaatamas, mille oleks võinud küll vahele jätta, sest aega kulus palju ja vaadata midagi ei olnud ning Skansenis, kus oleks saanud veeta kogu maaloleku aja, seega jäi meil palju vaatamata. Mulle endal ka väga meeldis, sest mulle lihtsalt nii väga meeldib reisimine, et ühe raskesti käideldava lapse käitlemine selle käigus, ei suuda saadud emotsiooni ära nullida. Sellest reisist tahaks pikemalt kirjutada oma mittekasulikus kasulikus blogis ka 😀

Skansenis. See on selline muuseum ja loomaed ühes. Väga ilus ja väga asjalik koht.

No ja eile (kolmapäeval), üritasin Abakhanist puuduolevat toorainet hankida, kui suvel häda käes, aga näiteks tamiili peale, millest teen loomadele vurre, küsis müüja, mis see veel on? Hiljem mõtlesin välja, et tamiili saab ju siitsamast Järve keskuse kalastaja poest.

Ja muidugi igasugu kastmine, kõpitsemine ja koristamine jõudumööda, sest ei taha, et sügisel tagasi tulles oleks kõik samasugune ehitusprahis pommiauk, nagu meie elamine on praegu nii seest kui väljast, aga sellest vist siiski pääsu ei ole. Vot sellised lood siis lühidalt. Täna saab uuesti linnast minema.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.