Mai kokkuvõte

Kuidas siis mai eesmärgid täidetud said?

Sammud

Kuu eesmärk: 341000
Kuu sammud: 349384

Seega eesmärk taas täidetud. Mitte küll suurelt, aga siiski. Kuu algas vaevaliselt. Juba 1. mail sai päev läbi Aidu karjääris süsta kraabitud, aga samme see ei andnud. Peale seda jäin nohusse ja hoidsin ennast ka mõnda aega tagasi.

Blogipostitused

Misiganes see eesmärk oli (mul need paberid on linnas), siis täidetud see ei saanud. Imelooma blogis 1 postitus ja pillevaljataga.com 7. Ometi ideid ja mustandeid oli, sest osalesin ju EBAl ja jube äge oleks, kui oleks mõne kliki saanud, aga ei kirjutanud midagi ja ei jaganud kellelegi ka, seega kindel viimane koht. Unes nägin, et sain 52 häält. Liiga palju, et usutav olla.

Auhindade jagamine  toimub juba 15. juunil. Olen tõenäoliselt Tallinnas küll, aga kas ka kohale lähen, pole veel teada. Kust ma nii kähku need soengud ja meigid võtan? Pärast loe logidest, et mingi tont käis ringi. Kui keegi endaga kaasa kutsuks, siis ehk läheks  ka. Iseenesest mingi 25 minuti tee minna, mõni veab ennast suisa Lõuna-Eestist või Saaremaalt kohale. Nii et kes mind näha tahab, kutsub kaasa 😀

Heategevus

Kuut

Andsin Hooandjas Anna Lutteri projektile natuke raha ja sain plakati näol ka igaveseks Kuudi seinale. Kogu aeg mõtlen, miks ma seda teen. Mul ei ole ju nii palju vaba raha. Näiteks ka üks fotoleht küsib meili teel raha ja neile ma seda ei anna. Ahjaa, need fotokännud ei ole näiteks Facebookis minu vastu väga kenad olnud. Annaga mul kokkupuude puudub, aga ta tundub alati kena olevat 😀

Nurmenukkude lugemine

See oli lihtne asi. Korjasin omale kimbu teeks ja enne seda vaatlesin õied üle. Üleliia palju neid lugejaid vist ei olnud.

Tavapärasest erineva liikumiskäitumisega inimeste uuring

Nägin abipalvet ja kuna ma elan talvel Tallinnas ja suvel Hiiumaal, andsin ennast üles. Pärast kahetsesin, sest pidin kibekiirel ajal kibekiiresti mingeid ankeete täitma ja vastuseid krüpteerima. Poleks meeleldi süvenenud, aga hea küll.

E-raamatu toimetamine

Otsis ettevõtlike naiste grupis keegi oma e-raamatule toimetajat. Kuna tegu oli fotograafiaalase raamatuga, siis olin nõus  seda tegema ja kogemuse saamiseks isegi täiesti tasuta. Ma ei saanudki teada, mis olid autoori ootused mulle. Raamati igal juhul oli erakordselt halb, ei mingi sissejuhatust ega seost teemade vahel. Lauseehitus selline, et halligi ei saa aru. Parandasin vead ja soovitasin üht-teist juurde kirjutada, enne kui võiks hakata neid lauseid loetavamaks sättima. Kahjuks mingit tagasisidet ma ei saanud, seega järeldan, et meie nägemus e-raamatust ei langenud kokku.

Aga sain teada, et sellise teose võiks ma ise ka kinnisilmi ja ühe jutiga kirja panna. Ainult kriitikameel ei luba seda vähemalt e-raamatuks nimetada ja selle eest ka raha küsida. Blogipostitusena, miks mitte.

Instagram

Siin ka edasiminekuid ei ole ehk siis 200 fänni on täis, aga selleni, et ka influencer olla ja postitustega natuke pappi teenida, on ikka pikk maa veel minna.

Lisaraha

Tegin ühe lasteaia lõpuraamatu (pildid ja kujundus) ning pildistasin üht lasteaia lõpupidu. Väga mõnusad ja nauditavad tegemised mõlemad. Ainut rohkem praktikat oleks rohkem vaja. Mõlema tööga jäädi rahule ja tõesti olen ka sel hooajal hullemaid asju näinu, aga ise ma päris 100%  rahul ei olnud. Ehk liiga enesekriitiline?

Eneseareng

Pooleli on Peep Vainu  Kõige tähtsam küsimus. Tahan lihtsalt kaasa mõelda ja läbi teha, aga vajalikul hetkel ei tule vaim peale. Nii olen hetkel siis ikka kusagil poole peal.

Hakkame tegutsema Podcastid (Alar Ojastu)

Seda kuulasin kohe kaks korda ja mul oleks hea meel, kui ma saaks kunagi temaga tuttavaks ning päriselt ühe mõnusa vestluse maha pidada. Milline tark mees!

Ja nüüd peaks tuginedes Peep Vainult õpitule koostama juuniks plaani, et kuu saaks tõesti edukas.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.