Puhkus!!!!

Ma lähengi puhkusele! Ei, mitte midagi eksklusiivset, millest ma siin eespool unistasin. Ma sõidan Hiiumaale. Üksi. Bussiga. Lihtsalt praamikohti ei ole ei reedeks ega pühapäevaks tagasi ja mul õnnestus saada viimane bussi koht. Lisaks on üksi sõites auto vedamine ikka hiiglama kulukas. Mu suur auto rüüpab bensiini ikka isuga.

Täiesti uudne kogemus taaskord. Kui ma eelmisel suvel käisin bussiga korra Hiiumaalt Tallinnas, siis teistpidi pole ma vist oma 15 aastat sõitnud. Ja üksi ei ole ma Hiiumaal ma ei tea, mis ajast käinud (ilma lasteta 10, aga ilma peikata?) Kui riided on veel kohapeal olemas, siis toit tuleb kõik läbi mõelda ja seljas kohale tassida. Lisaks viskasin kotti plätud, oma lemmikkühvli, paari sokke ja fotoka.

Kui autoga võtab kodust koduni teekond aega 4 tundi, siis bussiga 6 ja kõige lõpuks pean tagasi tulles ärkama umbes  5.20 nagu kunagi kooliajal, sest hiljem ei ole ühistranspordiga Kõpust võimalik Tallinna saada. (kontrollisin, alustades 1,5 tundi hiljem, saab 8 tunniga ka Tallinna 😀 )

Bussi istub kõrval pissihaisuga mees ja seljataga joovad noored nii, et paljast õhust jääb ise ka purju. Buss siiski ei ole luksus, kuigi saab tee vahtimise asemel raamatut lugeda ja kui veini oleks, siis ka selle lahti korkida 😀

Mida ma siis tegema hakkan? Tööd, väga palju tööd. Päeval aias ja öösel vaja arvutis pilte töödelda (eile käisin lõpupidu pildistamas) ka nädalavahetusel tegin jalgsimatkamise EMVl päris palju pilte. Jagaks neid meeleldi lastega. Ning kirjutada võiks, mõtteid on palju. Tee, palju viitsid, hommikul ei aja keegi üles. Ja kedagi pole vaja toita ega magama panna, tülisid lahendada ja meelt lahutada 😀

Millal tagasi tulen? Pühapäeval igal juhul veel mitte. Vot selline puhkus siis seekord.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

One thought on “Puhkus!!!!”

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.