Töö sai otsa

Juhuu, vabadus! Ei oska sellega kohe midagi pealegi hakata.

Nimelt olid nüüd nädalavahetusel kolmed Eesti meistrivõistlused ära. Mägironimise oma oli eile isegi uudistekünnise ületanud. Kuidas nad seda küll tegid? Piltide ja protokollidega võiks ju sahmida, aga ma ei usu, et sellest rohkem uudiseid saab. Matkaliidu poolt polegi nagu rohkem suuri projekte. Jalgratta võistlused on septembris ja täiskasvanute jalgsimatka kuupäeva pole veel välja mõeldud.

Eile üks helistas ja tahtis mingi putuka täiskostüümi kolmesele. Võib-olla tuleb õmblema hakata, aga ette ei kiirusta, sest tihane kolmesele jäi jälle kätte. Lihtsalt tuulerõuged ei hüüa tulles.

Ühesõnaga enne järgmisi tööotsi kaks täiesti vaba päeva, mil võiks midagi ägedat ette võtta. Mõtlesin, et sõidan kaheks päevaks Aegnale, aga seal käib mais praam ainult nädalavahetustel. Täna võib suu puhtaks pühkida. Võiks ju niisama ka kuhugi rappa kolida, aga eile terve päev vihmas oli piisav, et sellist ilma rohkem mitte igatseda. Nii et kütan parem kodus ahju ja kogun mõtteid. Ega ma, rahutu hingena, niikuinii kuigi kaua paigal passida ei jaksa 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.