Unistus 3

Siin on nüüd päris mitu unistust koos.

Olen ju tahtnud elus ära proovida ka välismaal elamist. Tahtsin oma sissetulekud sättida nii, et saaks kogu pere kaasa võtta. Alustasin 5-6 aastat tagasi, aga mul ei õnnestunud paari aastaga asju nii organiseerida. Siis läksid lapsed kooli ja üks neist on selline, kelle elus peab kõik rutiinne olema, seega hetkel on see kogu perega kolimise unistus ootel.

Aga ühel päeval ma ostan omale matkabussi ja sõidan sellega laia maailma. Kulgen mõnuga, kui koht meeldib, peatun pikemalt. Nii tekib ka võimalus külastada neid riike, linnu ja kohti, mis ma esimeses unistuses kirja panin. Ning kui miski väga meeldima hakkab, siis saab ehk sinna juba püsivamat eluaset vaatama hakata.

Kust ma selleks raha saan?

Nagu ikka, tuleb enne piisavalt suur passiivne sissetulek tekitada. Jooksvalt võiks/saaks midagi ka oma kätega ja arvuti abil ära teha.

Vot see oleks alles seiklus! Lapsi ma sinna kaasa ei võtaks, seega umbes 10 aastat on aega kapitali koguda 😀 Seda kõike saaks tõenäoliselt ka jala ja seljakotiga teha, aga viiekümneselt olen ma selleks tõenäoliselt juba liiga vana.

Nüüd on juba unistatud küll ja aeg raamatu lugeemisega edasi minna (Peep Vain “Kõige tähtsam küsimus”).

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.