Unistuste sihtkohad

Võtsin raamatukogust Peep Vainu raamatu “Kõige tähtsam küsimus“ ja olen juba nädal aega unistamise koha peal pooleli. Ei taha nagu enne edasi minna, kui see punkt on korralikult selge.

Kõigepealt panin kirja unistuste sihtkohad. Midagi ei ole teha, mulle meeldib reisida. Ühe unistuse pidin juba peaaegu ära ka täitma. Ühe nädalaga.  Nimelt Šotimaa. Leidsin juuni esimeseks nädalaks 50-eurosed piletid. Just ideaalne aeg, lapsed veel koolis hoitud ja Šotimaal ehk veel sääski ka ei ole. Seal pidi neid suvel palju olema. Meil tegelikult on juba praegu ka. Aga jäin hetkeks kõhklema, alles ju tulime Leedust ja nii edasi. Nii üle kuue nädala muudkui reisingi või?

Aga meil on ju hetkel kodus akende vahetus, millest kujuneb teab kui kaua kestev ja kui suur remondiprojekt. Näiteks köögiakna alt tuli välja mädanenud palk. On kaks varianti: kas sellega edasi elada või ära vahetada. Otsustasime vahetada. Nüüd kõik kipsplaat seinast maha krabitud jne. Aga samast seinast tuleb meil internet majja ja vahepeal oli see igal juhul väljas ning nii see tol õhtul jäi. Järgmisel hommikul olid piletid 20 eurot kallimad. Kui soodsalt saab, siis põhimõtteliselt kallilt ei võta.

Reisima läheme järgmisena kindlasti kogu perega suvel. Oleme ikka nädala kusagil käinud. Aga kus, tont seda teab. Kohti, kuhu mina tahaks minna, on nii palju. Soome või Rootsi või Poola. (Repovesi Soomes, Krakowi ümbrus Poolas, Põhja-Rootsi või üldse Pipimaa ja Astrid Lindgreni maa ja loomaaed 😀 ) Alati olen hakanud alles juulis mõtlema ja siis on kõik piletid juba väga kallid. Ei pea minema autoga, võib ka lennata ja kohapealt auto rentida. Natuke kallim ehk tuleb, aga jääb 24 tundi sõitu ära. Ja oma sünnipäeval (oktoobris) olen ka kindlasti lennus.

Aga siis kirja saanud unistuste edetabel ikka ka.

  • Assoorid
   Madeira
   Maroko kevadel
   Horvaatia
   Sitsiilia
   Repovesi
   Ahvenamaa
   Poola
   Kaunas
   Minks
   Vormsi
   Kopenhagen
   Pariis
   Portugal (Faro)
   Praha
   Nepaal (Annapurna ring)
   Šotimaa (Iverness, Glasgow, Edinburg)
  • Como järv
  • Milano
  • Küpros

Ja teised unistused kindlasti millalgi kuhugi ka. Et kunagi oleks hea vaadata, kuidas läinud on.

Pildil harilik unistaja nägu 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.