EBA

Ma ei saa aru, mis meeltesegaduses ma sel aastal ennast taas EBAle (Eesti blogiauhinnad) kirja panin? Tõenäolisel mõttega, et ega kirjapanemine tükki küljest ära võta ja ehk saab ikka natuke reklaami ka. Kirja panin tõesti viimasel päeval ja hetkel arvan, et oleks võinud selle maha magada.

Kirjapaneku perioodil noored blogijad ikka kurtsid, et paneks ennast kirja, aga äkki jään viimaseks. Iga kord tahtsin kirjutada, et ma peaks ennast panema, siis poleks kahtlustki, kes viimaseks jääb.

Aga siiani mitte kusagilt mitte silpigi reklaami. ÜkspäevEveliis kirjutas. Tema blogist tuli täpselt 42 klikki Google Analytics´i andmetel.  Tema hinnangul ainus blogi, mis kirjutab lastega matkamisest, aga ju siis ei kõneta väga kedagi. Samas 42 klikki ikkagi rohkem.  Kui ükski saab inspiratsiooni ja viib lapsed õue, on juba samm edasi.

Ma muidugi olen selle õues liikumise promomisega väsimatu ja sellekuises ajakirjas Pere ja Kodu ilmus ka üks minu matkateemaline kirjutis. Nemad märkasid.

Ma ei tea,  miks ma sellele EBA-trallile kaasa elan ja oma aega kulutan? Mul pole mingid võimalust hääli saada, sest sõpradelt ma neid ei nuru, nad pole isegi mitte EBA sihtgrupp, Facebooki gruppides pole silpigi jaganud, samuti mitte Instagramis, häälte eest ma mingit auhinda ei paku, kampaaniad ei korralda jne. Üldiselt mulle tundub, et blogijad ja nende fännid seal omavahel susivad ja võõrast rahvast väga ligi ei satu. Aga kui sa tahad teada, kus see trall käib, siis hääletada saab SIIN. Ja osaleb mitte see blogi, vaid http://www.pillevaljataga.com 😀

Ma ühe hääle siiski saan, selle lähen ja annan omale ise 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.