Vaim on väsinud

Sel nädalal mõistsin, et ma olen vaimselt väsinud. Mitte füüsiliselt, kuigi seda ka täna, peale 23 km aerusporti Aidu karjääris. Muidu ärkan ikka juba enne äratus kella.

Aga vähemalt 2 viimast kuud on olnud kogu aeg vaja tegelda 100 erineva asjaga ja nende vahel tuleb kiiresti ümber lülituda. Kõigepealt Matkamess, siis Imeloomaga ainult erisoovide täitmine ehk siis pea kõikidele asjadele tuleb lähenda individuaalset ja kui midagi valmis saab, on kohe uus peale tulnud. Selle lõpetan uueks hooajaks ära, sest siin ei ole hinna ja töö vahekord üldse paigas.

Siis tahab veel mõni matkama minna ning mõni teine pilti pluss oma pere, kes ei saa omadega ise kohe üldse mitte hakkama. Alles oli 10 päeva koolivaheaega. Mitu tundi ja ma selle aja jooksul kodus olingi?

Nii juhtus hiljuti, et unustasin ühele öökullile tutiga kõrvad tegemata või ükspäev tuli ootamatu mõte, et tellisin ju omast arust paberfotosid, aga kus need on? Loomulikult olin unustanud. Postkastist ühtegi asjaga seotud kirja ei leidnud ja arvasin juba, et kujutan omale asja ette. Pangaarvelt aga oli raha maha läinud ja pildid sain ikka ka kätte. Neid hoitakse Photopointis tervelt kolm kuud alles, nii et tundub, et ma polegi ainuke udupea. Ma sain kõigest kuuga hakkama.

Aga mulle ei meeldi sellised asjad. Kuidas küll vaimu puhata? Mulle satub viimasel ajal igalt poolt ette Access Bars® Kas see võiks aidata? Täna ka üks võimalus, aga õhtul ja ebamugavalt ligipääsetavas kohas ehk siis kohalevedamine nõuab pingutust. Teab, millal reaalselt ükskord vaimselt lakke sülitada saab. Tõenäoliselt alles suvel. Nii et ehk tuleks ikka pinguta.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.