Hiiumaal

Eile tulime Hiiumaale. Neljapäevaks ei saanud piletit. Kogu aeg oli ja siis ühel hetkel oli otsas. Kui avastasin, võtsin kohe kümnesele praamile ära. See tähendas enne 8 ärkamist, aga juba peale 12 maal olemist. Ilm oli päikeseline ja soe, nii et algul ei viitsinud kaevama minnagi, sättisin niisama nina ja kõhu päikse poole.

Aga lõpuks tuli ikkagi maasikamaale kobida. Vanad lehed said kõik korda ja uus maasikamaa kaevatud. Sinna mahub küll kõigest 18 uut taime. Püüan igal aastal natuke juurde panna. Samas esimesed selles reas on juba nii vanad, et tuleks välja vahetada. Suurt saaki sealt oodata ei ole. Kui homme jõuan, siis ehk natuke tegelengi sellega.

Täna oli siinkandis pilves ilm, seega ahvatlusi ei olnud. Kaevasin hommikust õhtuni. Vahepeal tuli mudilasi toita, aga siis edasi.  Teises aianurgas sai maasikapeenar uuendatud ja natuke maad kaevatud. Sinna peaks homme hernest ja paar kartulit panema. Tahaks ka varakult midagi värsket hamba alla.

Tegelikult ma käisin ikka natuke lillepeenardes ka. Sai paar püsilille üles kistud ja väiksemad jupid uuesti tagasi istutatud. Püsililli lihtsalt tuleb aeg-ajalt uuendada, aga kuna see ei ole esmatähtis, siis väga tihti neid hooldada ei jõua. Kevadel ju alati tööd palju ja aega vähe.

Nii ma mingit püha ei pea, vaid töötan täiega.  Homme veel ja esmaspäeval peab tagasi linna minema, seega oli sel kevadel 4 aiatööpäeva. Järgmisel korral saan tulla mai teisel nädalal ja siis peaks juba suur suvi väljas olema.

Vot sellised lood siin pool sood.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.