Kui oleks aega

Enamik inimesi (Tallinnas) elab väidetavalt nii, et neil on kogu aeg kiire. Tunnistan, ei ole ise ka sellest patust puhas. Mul on mingid hullud listid, mida kõike peab iga päev ära tegema, mida ma vahel ka teen ja vahel olen natuke laisk, aga siis tuleb see lihtsalt homme ära teha, seega on homne veel kiirem.

Ma tahaks, et mul oleks aega. Selleks hakkasin isegi ettevõtjaks. Eriti blond mõte, onju. Jah, oma aega saab ise planeerida, aga ka kõik oma töö tuleb sul ise ära teha ja sead ei ole mitte vähe.   Eriti, kui sa seda veel nii mitmel rindel teed, nagu mina (õmblemine, pildistamine, matkad). Maiks on kalendris juba päris igasugu tegemisi kirjas.

Ühesõnaga ma endiselt väga tahaks, et mul oleks aega. Aega tehe mulle meeldivaid asju, aega tunnetada, mida keha tahab ja  nii ka teha. Võimalusel ikka praktiseerin seda ja minu üllatuseks tuleb juba natuke välja ka. Näiteks eile ma tundsin õhtusöögi ajal, et tegelikult mul ei ole kõht tühi. Aga ma ikkagi sõin teistega koos. Ei suutnud ei öelda, sest olin nii hea õhtusöögi teinud. Küll õnneks sõin natuke. Ülejäägi limpsisin praegu hommikusöögiks ära. Hommikusöök ei pea ju olema puder, võileib või muna.

Või ühel õhtul eelmisel nädalal lasin ma vanni vett täis ja lihtsalt vedelesin seal. Ei suutnud välja tulla, kuigi kell oli juba südaöö paiku ja mõistus ütles, et tuleb magama minna. Siis ma juba mõtlesin, et olgu, vaatame, millal tekib tunne, et nüüd aitab. Ju mul siis oli seda kontakti veega vaja, aga und on samuti vaja, nii et siin on veel mingi viga sees, et tunnet varem ära ei tunne.

Fitlapi saatsin selleks korraks puu taha, sest kui sa saad selgeks, millal ja mida, peaks kaal täpselt õigeks muutuma ja seal püsima. Suvi kah tulemas ja oma kurk, tomat, paprika juba kasvab.

Või iga päev ma tegelikult ei käi 11000 sammu. Kui on ikka tunne, et täna ei taha, siis ei lähe välja. Niikuinii käin mõnel teisel päeval selle puudujäägi tasa. Väsinud keha pole mõtet piitsutada.

Nii et tuleks aju sättida veel natuke nii, et oleks rohkem aega tunnetada, teha ja nautida. Praegu on nii, et täna-homme tuleb ära teha see  ja see, et saaks neli päeva Tallinnast ära olla ning siis see ja too, et saaks 4 päeva üldse Eestist eemal olla 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.