Hiiumaal

Reede õhtul sõitsin Hiiumaale. Millal ma seal viimati käisingi? Igal juhul lumi oli siis veel maas.

Ja kui sul on täpselt 1,5 päeva aega, siis ei jõua suures aias suurt midagi tehtud. Seda kaevamist, lõikamist ja riisumist on ikka nii palju.  Midagi sai ikka tehtud ka, aga aiast üldpilte teha ei jõudnudki. Mõned lillepildid tegin. Lisaks käisime veel kalal, aga kala ei olnudki. Aga ole vist imestada, sest juba vanarahvas olevat öelnud, et idatuul viib kala ka kotist ära.

Igal juhul peale varast ärkamist ja suurt rassimist jõudsin õhtul veel Tallinnas Etsykate kokkusaamisele. Jäin 1,5 tundi muidugi hiljaks. Aga oleks võinud ehk minemata jätta. Võimalik, et selle võib väsimuse kaela ajada, aga mina ei saanud motiveeritud, vaid pigem masenduse, sest kokkukogunenud inimesed olid ikka ülitublid ja üliettevõtlikud.

Kokkuvõtteks võin öelda, et oleks vaja täiesti uus toode välja mõelda. Midagi sellist, mida ei pea ise oma kätega tegema. Midagi sellist, mille teevad sul väiksed tublid hiinlased valmis ja seda saab siis lisaks Etsyle ka Amazonis müüa. Ainult et reaalainete inimesena ei ole seda loomingulist lendu ikka kusagilt tulemas. Seda enam, et aega nagu ka ei ole. Täna võtan hetke aega puhkamiseks, aga järgmise kolme päevaga tuleb mustmiljon asja korda ajada. Reedel ju taas Hiiumaale ja ma näiteks sel nädalavahetusel ei võtnud arvutit kotist väljagi ja ei saa loota, et ma seda järgmisel nädalavahetusel teen 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.