Uudiskirjad

Täna tõdesin, et igasugu emailindus ajab mind hulluks.

Sest pooled, minu arvates vajalikud meilid, lähevad otse rämpsposti kausta. Ja vahel avastab selle liiga hilja.

Näiteks eile käisin osta.ee vaatamas, kas on ehk lastele kevadriietust osta. Ostsingi juba ühe softshelli ära ja kui maksma läksin, siis avastasin, et olen vahepeal väga patuseks saanud. Ja juba veebruari algul, nii et pole enam midagi teha. Isegi müüjale kirjutada ja vabandada ei saa, sest seda saab ainult kuu aja jooksul.

Mäletan jah, et tahtsin talvel omale käekotti osta. Midagi ma ei saanud, aga tuleb välja, et midagi ma siiski sain. Oksjoni värk, pakud ära ja unustad. Aga kõik osta kirjad, ka need pretensiooni omad,  on läinud rämpsposti ja igapäevaselt prügikastis kammimas ma ei käi. Preemiaks mingi punane pretensioon konto juures ja hinnang ostja usaldusväärsusele langes 100lt 66,7 peale.  Ma ei tea, kas see minu elus küll midagi muudab, aga halb tunne ikka.

Käisin siis täna huvi pärast seal rämpsposti kaustas ära. Näiteks isegi Heidi Plumberg, kelle uudiskirju ma jah millalgi tellisin, on otse sinna suunatud. No nagu minu oma Matkaliidu meiliga juhtus. Ja siis mulle heidetakse ette, et ma uudiskirju ei armasta. Kas see Heidi ikka teab, et ta kirjad on tegelikult rämpspostiks sildistatud? Vaevalt.

Kusjuures mingid asjad avastad, märgid, et ei ole rämpspost, aga mingi teise aja pärast on taas jälle sama jama. Rohkem sealt õnneks midagi vajalikku ei leidnud, ainult Sportland, Photopoint, Marketingi Instituut, Mytoys…. Aga siin vist trikk ongi, et kui piisavalt tihti lahti ei võta, siis süsteem automaatselt koristab selle sul silma alt ära.

Nüüd logisin ennast enamikust rämpspostikaustas olevatest uudiskirjadest üldse välja. Mitte et see mul tulevikus kirju paremini leida aitaks 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.