Märtsi eesmärkide kokkuvõte

Ma olen ikka hämmastav looder. Kuna on 1. aprill, hakkasin märtsi kokkuvõtet tegema ja mis selgub? Märtsiks olen ma omale kõigest 3 eesmärki võtnud.

Märtsis 341 000 sammu

See on tehtud, isegi 17791 on üle. Vaatamata sellele, et vahepeal olin oma sinise kanniga suhteliselt liikumisvõimetu. Pole paha. Pole üldse paha. Seda enam, et nii õmblemine kui meilindus on istuv töö.

FotoEtsys iga päev 2 asja teha paremaks

See on sissetulek, seega peaks tegelema. Paar päeva olen midagi teinud, aga 60 asja kindlasti muudetud ei ole. Millegipärast on olnud 2 müüki ka. Kuu arvet sellega muidugi veel ei maksa, aga abiks ikka. See aasta on väga kasinalt alanud.

Aga ma avastasin enda jaoks Adobe Stock´i, kuhu sai ka mõned asjad üles pandud. Kolm saadeti ikka tagasi ka, millest üks oli juba varem sees, selle avastasin hiljem. Raha loomulikult kukkunud  ei ole.

Kohtu 4 inimesega

Need kohtumised toimusid kõik eelmisel nädalal. Kõigepealt käisin kohvikus tüdrukuga, kellega oleme tuttavad juba vähemalt 35 aastat. Minu sünnipäevast saadik ehk siis pool aastat juba läheme. Samal õhtul oli üks küllakutse veel. No ja kuna sügisel jäi mu sünnipäev vähese huvi tõttu pidamata, siis toimus märtsi lõpus traditsiooniline nimepäeva rummijoomine. Tervelt 8 tuttavat õnnestus kohale meelitada, nii et päris palu erinevaid vanu tuttavaid sai kohatud, seega see kuu eesmärk siis vist ka täidetud.

Mis ma siis veel kasulikku tegin?

Põhiliselt õmblesin Eesti kliendile, sest märts on teatavasti teatrikuu. Seega Imeloomal oli töökuu. Kolm tellimust oli lombi taha ka. Euroopasse mitte ühtegi. 2018 märtsis oli ka 3 tellimust, seega siin edasiminekut ei olnud. Lisaks püüad olla kõigi jaoks alati kättesaadav ning pakkuda kiiret ning meeldivat teenindust. Loodan, et see on õnnestunud ja et see ei hakka mulle kunagi kätte maksma.

Teeme taaskord Matkamessi. Sellest ma väga vist ei ole sel aastal kirjutanud. Ma ei tea, kas läheb hästi või halvasti. Igal juhul huvitav aasta on. Võtan igal juhul vabalt ja öösel seekord tööd ei tee.  Mess on 6. aprillil ehk paar päeva on veel minna. Ma ei usu, et enam väga kedagi juurde tuleb või on võimalik juurde saada. Seega plaanid paika ja edasine ei sõltu enam minust. Ja kui see nüüd tehtud saab, siis vist ei oskagi enam olla.

Sotsiaalmeediaga ehk blogiga, Facebooki lehtedega ja Instagramiga pole olnud üldse aega tõsiselt tegelda. FB tuletab pidevalt meelde, et keegi poel minust ammu midagi kuulnud. Selge on see, et sotsiaalmeedias tuleb publikule kasulik olla ja kui pole inspiratsiooni, on ka raske kasulik olla. Mul on küll paber, kus on ideed peal, aga see on vähemalt hetkel kuhugi kadunud. Sotsiaalmeedia näitabki ilmekalt, kas mul on aega või ei ole. Kui ma aktiivne ei ole, siis aega ei ole 😀

Lisaraha võimalust püüdsin hankida, aga edutult. Säästmise kohta on ülevaade tegemata, aga ostsin juba ära kogu perele piletid Vilniusesse ja majutuse ka, seega lõppsumma ei saa kindlasti väiksem olla.

Hakkame tegutsema podcaste on enesearengu eesmärgil kuulatud. Kas arengut ka on, ei oska öelda. Merit Raju raamatu “Leia oma tee” lugemine on ikka veel pooleli.

Nüüd aga on vaja veel uue kuu eesmärgid seada, et mitte kuu pärast tõdeda, et ikka sama seis.

Edukat aprilli!

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.