Mina kui persoonibränd?

Mul see Kristi Saare ikka natuke hinge peal või siis persoonibränd, mis pidavat ka viimasel ajal väga tähtis asi olema. No et mida Google või Facebook su kohta ütlevad või mõni muu sotsiaalmeedia kanal. Mida rohkem, seda uhkem muidugi. Kui kaugemalt ei leia, siis sellenädalase Hakkame tegutsema saate teema kindlasti.

Hea oli ka omanimelise domeeni omamine, mis mul on juba mõned aastad olemas. Mingi aeg tagasi otsustasin ka mölajuttu hakata siin ajama ja see omanimeline jättagi portfoolioks. Aga mis sealt välja paistab? Ainult matkamine, meisterdamine, käsitöö ja muud pehmed oskused, mida on hea tahtmise korral võimeline tegema igaüks, ainult igaüht ei huvita. Peaaegu mitte silpigi pole seal selle kohta, mida teised ei tea, aga võiks teada või mida kasulikka ma oskan.

Ehk siis tuleks hakata kähku head mainet kujundama. Aga kuidas? Millest peaks kirjutama? Häda selles, et kõik, mida ma ise juba oskan, tundub nii elementaarne, et sellest kirjutada.

Ettevõtlusest hariliku inimese kogemuse läbi? See sobiks vist Imelooma lehele. Muide, Imeloom sai juba kaks. Üht-teist peaks juba kogenud olema. Samas kes seda minevikku enam mäletab 😀 Ehk proovin.

Säästmisest jaa investeerimisest? Sest olgem ausad, me elame pere sissetulekuid vaadates suhtelises vaesuses, aga ei ela palgapäevast palgapäevani, ei söö makarone, ei ole paljad ja saame ka reisimas käia. Alati, kui räägitakse, et eestlasel ei ole rahatarkust, siis mõtlen, et mida ma veel ei tea. Siis aga loed kellegi blogi, kes on kaelani võlgades või kuuled, mismoodi sõbrad reaalselt elavadki palgapäevast palgapäevani, siis peaks teadmised ikka head olema.

Teiselt poolt lugedes #kogumispäeviku gruppi, kus inimesed hops saavad elektriarved poole väiksemaks või säästavad toidu arvelt sadu eurosid, siis sinna ma ei küündi. Jah, me ei osta arutult uusi tehnikavidinaid, mööblit, riideid, aga ma ei ole ka mitte kunagi mitte kellegi käest kuulnud, et jube äge, räägi veel. Või midagi muud sellist. Pigem ikka, et ei saa välja minna, kui mul pole seda või toda või ei saa kedagi külla kutsuda, sest pole selline.

Aiandusest? Igal kevadel ikka satub mõni tuttav FB-seinal vaimustusse oma esimesest aastat külvatud tillist või tomatitaimest. Mul paprika pikeeritud ja tomatitaimed ka üleval. Ehk oleks huvitav lugeda, millal, mida ja kuhu? Samas maitsetaimedest  aknalaual ei tea ma midagi. Mul üks pisike lõunapoolne aken ja sel pole aknalauda. See võiks olla teema, mis

Käsitööst? Mõni õpetus vist lehel täiesti on, aga näiteks õmblemist ei ole ma ise kunagi õppinud, seega ei saa ka teistele õpetama hakata.

Liikumisest ja toitumisest? Eile kuulasin saadet, kus üks kahekümnendates noormees rääkis sellest, kuidas rasv põleb, kui elada nii, et 16 tundi ööpäevas ei söö ja 8 ülejäänud tunni jooksul sööd siis 2 korda. Ma ei saa endast nii palju nooremaid tõsiselt võtta, sest pole teada, mis tast neljakümneselt või viiekümneselt saanud on. Kuulasin ükspäev vaimustunult ka Vello Vaherit ja teda ma võtan vägagi tõsiselt, seega võiks ehk oma 40-aastase kogemusega ka midagi rääkida. Ma, täiesti hariliku koduperenaisena, näen enda arvates siiski täiesti hea välja ja mingeid kroonilisi haigusi ka ei põe.

Ma arvan, et ma ka PhotoShopi tunnen üle keskmise hästi. Äkki mõni õpetus näitaks paremas valguses või siis pildipankadekasutamise ülevaade?

Kuna ideid ei ole, siis kogusin sinna kokku 11 erinevat meelespea pilti 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.