Kodune nädalvahetus

Eile oli huvitav päev. Ma tundis lausa füüsiliselt, kuidas ma olen väsinud ja meeleldi oleks terve päeva kusagil selja peal passinud. Lastele muidugi selline asi ei sobinud ja nad reageerisid jonnihoogudega, mis omakorda väsitas veel rohkem.

Täna ärkasin umbes 10.30 ja seda ainult seepärast, et lapsed nõudsid voodi kõrval valjuhäälselt süüa. Ju siis ikka olingi päriselt väsinud. Magasin küll halvasti, sest mäletan unenägusid stiilis “Appi, ma olen kuhugi hiljaks jäänud”, “Miks ma ikka veel magan? Ma olen ju sisse maganud” või “Midagi on nüüd kindlasti veel tegemata”. See ju esimene selline nädalavahetus üle väga pika aja. Praegugi matkaks meeleldi koos laheda seltskonnaga Toilast Sillamäe poole, aga elul olid enne juba teised plaanid tehtud. Ja need teised plaanid jäid nüüd täna hommikuse seisuga ära. Võiks ju sinna Toilasse järele minna, aga hetkel ei viitsi. Nii et käes on täiesti vaba kodune nädalavahetus 😀

Otsustasin hoopis kõvasti küpsetada. Hetkel on ahjus Singi-koorepirukas ehk Quiche Lorraine, peale seda tahaks teha ühe klassikalise muretaignapõhja ja biskviitkattega rabarberikoogi ning tegelikult on olemas ka ühe juustukoogi valmidus. Nimelt unustasime kui algul pidamata Noorema poolsünnipäeva ja nüüd mõtles ta selle ise välja. Teeme siis nüüd, sest põhjuse koogi söömiseks leiab ju alati 😀 Noorem tahab Doominoküpsise juustukooki 😀

Põhjust maiustama hakata on ka seepärast, et sammud kah täna juba peaaegu täis juba. Imeloomal ju kiired ajad, kõigil kõike kohe vaja ja postkastipost kogu aeg töös. Võtsin veel sel nädalal uue pakendi kasutusse, mis läbi ei paista,  ja kohe jama majas. Nimelt üks pakk, mida oli kohe vaja, seisis tänaseni postkastis, kuni keegi, kelle pakki ma veel sinna viia ei jõudnud, sest ärkasin 10.30, jõudis selle sealt juba hommikul ära võtta. Korraliku teenindajana käisin vahetasin vale paki õige vastu kohe, kui avastasin. Õnneks oli taaskord lähedal ja sai peaaegu jala ära käia.

Ja kell on kõigest neli, nii et elu on taaskord isegi natuke liiga ilus.

Mõnusat nädalavahetust teilegi!

Pilt teemal, märtsis kanname kleiti!

 

 

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.