Kristi

Mina, natuke ettemääratud saatust kartva inimesena, muutusin murelikuks, kui kirjutasin eile pika ennast kiitva romaani Kristi Saare assistendi kohale, aga ära saata ei jõudnud, sest hetkel võtab Imelooma töö silmanägemist. Iga päev tuleb vähemalt kolm inimest, kelle jaoks ma olen viimane lootus ja no kuidas sa seda lootust siis ära võtad ning nii teedki kohe ja mida iganes.

No ja vahepeal otsustas arvuti  muidugi restardi teha. Olen küll mitu korda kõik uuendused ära keelanud, aga tundub, et lõpuni seda ära keelata ikkagi ei saa. Mingid asjad oldi automaatsalvestatult olemas, aga seda kirja ei olnud. No et äkki mul siis ikka ei ole vaja kandideerida.

Aga äkki oli lihtsalt liiga loll kiri? Selle mõtte peale kirjutasin täna kiiresti uue jutu ja saatsin ära. Ilma süvenemata, ilma üle lugemata. Visuaalselt tundus liiga lühike, aga ju siis nii pidi minema.

Miks ma seda tegin? Puhtast huvist uusi tutvusi saada. Mul tõesti on ettevõtlike tuttavaid väga vähe kui mitte öelda üldse mitte ja sa oled see, kellega sa ennast ümbritsed. Hetkel vist isegi juba natuke imetletakse, elatakse kaasa ja toetatakse, aga aastaid on oldud neutraalne või pigem skeptiline ja kaikaid teele loobitud. Sellises keskkonnas kuhugi jõudmine on põhjendamatult energiamahukas.

Teine variant võib olla lähenev keskeakriis. Istusin just terve tunni lapsega juuksuris ja lugesin ajakirja Naine. Sain teada, et esimene kriis on puberteet, siis umbes 33-aastaselt ja see ongi see, mille ajel ma töölt ära tulin ja vabakutseliseks hakkasin, aga see ei ole veel kõik. Keskeakriis tuleb ka. Natuke võiks veel küll aega olla, aga mine sa tea.

Aga uute suundade võimalikkusest?  Ma arvan, et konkurss on kõva, aga ma vähemalt tegin midagi 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.