Hommikurutiinid

Kuulates „Hakkame tegutsema“ podcaste, siis paljudel tublidel inimestel on oma hommikurutiinid. Osad siiski ütlevad, et nende hommikud sõltuvad lastest.

Natuke tunnen ka hommikutest ainult endale puudust, aga nii tubli ei ole, et 6.30 üles ärkaks ja kusagil vannitoas kohvi keedaks või teises toas võimleks, jooksma minemisest rääkimata.

Seega hakkab minu hommik alles siis, kui kõiki lapsed koolis ja toas vaikus. Noorem käib meil endiselt teises vahetuses ehk siis kool algab 11.35. Teisipäevad on head päevad, siis saab juba natuke peale 10 toa tühjaks. Siis teen omale kohvi, mida joon vaikuses. Kohv peab olema kuum, seega lattesid või niisama seisnud jooki ma väga ei armasta. Kirjutan päevaks ülesanded paberile, vahel blogin või siis loen kellegi teise blogi. Lihtsalt hetk iseendale, ainult et mitte hommikul, vaid pigem juba lõuna ajal.

Ja ongi kõik. Viie tiibetlasega ma sõbraks ei olegi saanud. Juhendajaga proovima ei ole ka rohkem jõudnud. Mediteerimisele ma pihta ei ole saanud. Lihtsalt istungi mingi aja vaikuses või teen midagi veel? Kas tasuks proovimist? Külma dušši all ei käi, kuigi võiks. Mul korter nii külm ja lihtsalt ei kipu ennast hommikul märjaks tegema. Ja nii vabandus vabanduse järel edasi.

Septembrist peaks kõik hommikul kooli minema ja ehk selleks ajaks õnnestub omale ka mingid rutiinid tekitada.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.