väike mõtisklsu videote üle

Jõhker, kuidas põlvkondade vahel on ikka erinevus.

Näiteks ma ei saa absoluutsel taru juutuubarite ja videote fenomenist.  Ok, ma ei ole kõiki ja kõike vaadanud, aga näiteks selleaastane kogumispäeviku noor reklaamnägu oli küll nagu natuke …. mmm …. kodukootud.

Või miks kõik, kes tahavad kuidagi silma paista, lihtsal peavad ekraanile ronima. Isegi täiesti arvestatava kirjaoskusega vanemad inimesed, kelle kirjatükke ma olen naudinguga lugenud. Täitsa mitme kodulehel on viimasel ajal olnud link ka tema uuele YouTube kanalile. Lisaks tehakse ka juba Eestis pikki videoid lihtsalt oma päevast.

Need, kes tahavad rääkida, tehku siis parem podcasti. Mina ei viitsi pildiga juttu vahtida. Näiteks ükspäev avastasin Jesper Parve JES Podcasti, külalised Ott Kiivikas ja Egle Eller-Nabi. Võiks ju täitsa asjalik  kuulamine olla, aga Youtubest. YouTube ei saa, või mina ei oska, ilma pildita kuulata, seega peabki telefonis 2 tundi ka pilt jooksma. Milleks see hea on? Nii see mul siiani lõpuni kuulamata on.

Lisaks, tekstist saan ma pilguga diagonaalis üle lastes aru, kas see mind huvitav ja vajab põhjalikumat tähelepanu, aga videost ma ei saa. Kas ma peaks otsustama rääkija näo järgi? Aga enamike näolapp mind ei köida.

Ok, minus räägib tõenäoliselt mingi kadedus, aga nagu mulle ei meeldi ekraanilt kaks tundi kellegi nägu lähivaates vahtida, siis ei taha ma ka, et keegi teine minu oma vahiks. Seega ma mingeid saateid kuhugi ei tee, kuigi on soovitatud.

Ja siit see erinevus tulebki, ühed jumaldavad videoid ja teistel pole varsti enam midagi värsket tarbida 😀

Vanainimene on rääkinud 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.