Kuidas veebruaris eesmärkidega läks

Kuu on läinud nagu lennates ja midagi esimese hooga eriti ei mäletagi. Püüan siis jooksvalt meenutada.

Etsy

Imelooma Etsyt sai terve kuu putitatud. Ei tea, kas tänu sellele või ikkagi ainult turu muutusele, aga veebruaris kogunes 7 müüki 306 dollari eest. (Eelmisel aastal samal ajal 6 ja 370, nii et midagi siiski hõisata veel ei ole).  Kuna Etsy failipood on endisel nulli peal, siis kolin märtsis ka sinna tõsisemalt.

11 000 sammu

Selles põrusin ehk siis kogunes 11500 sammu vähem. Kui enne läks väga hästi, siis veebruari viimane nädal oli puhas põrumine. Lastel koolivaheaeg ehk siis esmaspäeval tegin tööd, et saaks linnast ära minna ja minu töö on istuv. Teisipäevast alates olime sõidus, nii Hiiumaal kui ka Tartus ja sõit võrdub palju istumist.

Kohtun 4 sõbraga

Mina olin siis kusagil ära, kui lepiti kokku, et läheme Kõrvemaale külla. Ja mitte suusakeskusesse, vaid päris külla. Kui kokku lepiti, et see kuupäev on 22.02, siis olin küll kohal, aga unustasin. Umbes päev varem tuletati meelde, et olin lubanud minna. No tuli siis ette võtta.

Mul oli kusjuures täitsa vaba reede,  aga vaim oli sel nädalal natuke noru ja sellest ma täielikult välja ei saanudki ehk siis sajaga üritust ei nautinud. Käisime küll justkui tuld toomas, aga kohtusin kolme inspireeriva naisega, keda just väga tihti ei näe ja koht on muidugi ka võimas. Nii et ehk läheb arvesse. Lapsepõlvesõbrannale viisin sünnipäeva puhul lillekimbu kätte, aga kellegagi rohkem taaskord ei õnnestunud kohtuda.

1 heategu päevas

Sel aastal lubasin endale teha ka 1 heategu päevas. See on raske. Mida ma siis olen teinud? Põhiliselt korjan üles prügi ja viin prügikasti. Pandipakendi toon koju. Instagramis olen püüdnud kommentaare jätta, aga seal ma iga päev isegi ei käi. Ja siis ei tule jälle inspiratsiooni peale, sest niisama kirjutada, et ilus pilt, ei ole mõtet. Kellelegi raha ei andnud, kedagi vist üle tee ei aidanud jne. Püüan end parandada 😀

Lugemine/kuulamine

Lugemisega on kehvasti. Leidsin Merit Raju „Leia oma tee“ ja hakkasin lugema, aga kuigi kaugele ei ole jõudnud. Tõenäoliselt mõne minu-sarja raamatuga siiski skoorisin.

See-eest leidsin „Hakkame tegutsema“ poscastid ja olen neid jõudu mööda õmblemise kõrvale ja käies kuulanud. Väga inspireeriv kuulamine. Aga viimasel nädalal sain taaskord ainult ühest, ehk sel nädalal avaldatust, jagu.

Lisasissetulek 100 eurot

Võtsin ju selle investeerimise taaskord tõsisemalt käsile ja selleks on raha vaja. Veebruaris õnnestus läbi viia 1 laste sünnipäev ja sisse tõi see 50 raha, seega eesmärk poole ulatuses täidetud. Pildistamisi ei olnud, mingit üleliigset nänni maha ei müünud. Ei teagi, kuidas oleks rohkem või paremini saanud.

Instagram selgeks

Plaan oli ka lugeda Instagramiga seotud postitusi ja oma lehed paremaks teha. Mis mõttes ei või 40+ inimene, kes kanni ei näita, populaarne olla. Mismõttes on mingid mõjutajad alla kahekümnsed? Kuna pole midagi lugenud pole ka lehed paremaks muutnud.

Vot selline see veebruar siis sai.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.