Esimene pluss leitud!

Esimene äratundmine toimus just praegu, aga kõigest järgemööda.

Kõigepealt ma olen nüüd 7 päeva jutti täitnud eesmärgi ehk siis 11000 sammu täis saanud. Olen saanud  üle puhkuselt tagasituleku loidusest ning lumepudrust tingitud ebamugavusest. Tegelikult olen selles kuus saanud isegi 11 päeval ehk siis 11/16 tehtud! Muidu aga võtan tasapisi oma laiskust tagasi, aga selles kuus 5000 on ikka miinuses.

Nüüd aga hakkas libedus kummitama ja ma otsustasin käia täna Magazinis ning osta omale kah voodriga Lemigo kummikud. Ütlesin veel hommikul, et rohelisi ei tahaks. Kummikuidoli isegi hämmatavalt suur valik, number 40 osas siiski väga valida ei olnud. Proovisin siis seda nelja, mis õnnestus leida ja midagi ei ole teha, tuli võtta just rohelised. Aga öelda oskan ainult kiidusõnu. Panin need kohe jalga ja tulin Raku järve kaudu jala koju. Nii kerged, nii mugavad, nii soojad ja üldse pole libedad.

Ja nüüd käisin just kohalikus külapoes ja panin kah oma rohelised kummarid jalga. Tõesti mõnus on otse läbi sopalompide lasta, mitte seal servimööda ukerdada ja ikka libiseda.

Tagasi jalutades aga sõitis mulle lillepoe ees kõnniteel ette natuke kõrgem mersu. Ega ma neid marke ei jaga, aga tõenäoliselt kallim. Ja mersust astus välja kuldsetel  nii 14-sentimeetristel tikkkontsadel liibuvates pükstes ja imeliku naba paljastava karvikuga blond tibi. Ja siis ma tabasin ennast mõttelt, et kas ta arvab, et on nüüd ilus? Sest mugav selline kombo mitte mingil juhul ei ole.  Kas mees mersus arvab, et tal peab kõrval olema selline naine?

See on kindlasti eelis, et enam ei pea oma välimusega mitte kellelegi mitte midagi tõstma. Tahan panen kummarid, tahan panen kleidi. Ei taha, ei lähe üldse kodust välja. Ja seda, mis mul siin seljas on, ei sa te tõenäoliselt kunagi teada  😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.