Aeg hakata elama

Nonii, aeg on blogi oma algsetele jälgedele tagasi juhtida ja kirjutada elust neljakümnesena.

Asi nimelt selles, et ma hetkel ei arva, et neljakümnendad on mu elu parimad aastad. Isegi kolmekümnendad ei olnud. Ma tahaks hoopis olla 25.

Miks? Ma teeks mõned asjad teistmoodi. Ma õpiks ja loeks palju rohkem. Mitte naistekaid, vaid enesearenguga seotud raamatuid.  Asju, mida ma tean praegu, oleks tahtnud teada juba varem. Oleks ehk osanud hoida suhteid ja sõprusi. Minu eneseareng on olnud liiga aeglane.

Ma õpiks keeli ja reisiks rohkem ning kuhugi kindlasti pikemalt pidama. Välismaal elamine on juba viimased 10 aastat mu unistus, aga ikka ma olen siin.

Ma teeks kindlasti oma ettevõtte teoks ja ei kuulaks lähikondsete jutte, kui mõttetu ja raske see on ning ei tasu kindlasti ära. Seda enam, et üle 10 aasta hiljem ma tegin oma idee ikkagi teoks.  Aga ma kuulasin ja uskusin.

Ma hoiaks tõenäoliselt meestest ja lastest eemale, sest peaaeg kõik minu kolmekümnendad möödusid magamatusest udus. Ja vee 10 aastat hiljem kõik võtavad ja vastu ei anna midagi. Ma arvasin kahekümnendates, et ma ei saa kunagi lapsi ja ma ei tea, mis meeltesegaduses see otsus muutus.

Nüüd siis tuleb hakata mõtlema ja tegema nii, et neljakümnendad oleks parem aeg elust.   Mõnusam, nauditavam, kergem, edukam. Et ma enam ei tahaks olla 25. Aeg on taas hakata elama.

PS. Uurisin ükspäev raamatukogus enesearengu raamatute riiulit ja neid oli isegi kaks. Nii et lugemisvara on. Leia ainult need õiged.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.