Kuidas ma sõbrapäeval lilledest ilma jäin

Kuna me püüame oma rahaasju kontrolli all hoida ja niisama arutult ei kuluta, siis leppisime kokku, et ei hakka sõbrapäeval teineteisele midagi ostma. Kui väga vaja, siis hiljem on poole soodsam.

Nägin eile küll Selveris tulbikimpu hinnaga 2,49, mis on juba ikka väga soodne, aga kaasa ei võtnud. Äkki abikaasa ikka üllatab ja siis on topelt. Ei üllatanud. Ta pole üldse selline unistuste romantik ehk kui väga pole vaja, siis ei tee ega too, seega ma ei ole oma 10 abieluaasta jooksul väga palju lilli või muid üllatusi saanud.

Läksin siis täna taas Selverisse oma tulpe tooma. Ja mida ei ole, olid tulbid. Täiesti otsas! Kõik kodudesse ära viidud! Nii ma oma tulpidest ilma jäingi. Ähmiga ei olnud meeles kobarnelke ka kaasa võtta, sest neid veel oli. Hetkel tundub, et oleks ka asja ära ajanud küll. Mul eelmine tulbikimp juba üsna närakas. Jah, värsked lilled on asjad, mille peale ma kulutan, kuigi see on kõigest killuke luksust.

Aga homme on ka päev ja ehk on tulpegi juurde toodud 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.