Pildipangad

Üleeile tuli taas pähe mõte püüda oma pilte müüa seekord Shutterstockis. Olen juba kord seal ukse taga olnud, aga siis oli uksel silt „Teeme lehte uuemaks ja hetkel uusi liikmeid ei võta. Tulge hiljem uuest.“ Ja hiljem olid teised tegemised.

Ainuke mure on hetkel see, et algatuseks tuli üles panna 10-15 fotot, et siis selle põhjal keegi otsustab, kas sa üldse sobid sinna panka. Ma olen üldiselt alati igale poole sobinud. Eile ma aga pilte ei valinud, vaid võtsin järjest 16 esimest 😀 Nüüd natuke süda valutab, et äkki oleks pidanud valima. Äkki nad seekord ütlevad, et mine arene veel 😀

Otsuse saamine võib aega võtta kuni viis päeva. Mul pildid praegu kahes pangas. Ühes olen mõned pildid müünud, teises on nulliring. Aga pilte peab olema ikka tuhandeid ka, et silma jääda. Mul mõlemas umbes 40 😀 Sealkohal on lihtsalt jaks otsa saanud. Pilte paned ju üles ühekaupa ja jubedalt on vaja panna juurde igasugu linnukesi, mõõte, pealkirju, kirjeldusi, nii et palju korraga ei jõua, kui rööprähelda.

Hetkel ei ole veel mingit tagasisidet, aga hakkan ikkagi iga päev vähemalt 5 pilti lisama. Hetkel on seis 20 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.