Esimesed viis tiibetlast

Nagu ütles juhendaja – juhuseid ei ole olemas. Eelmisel nädalal kuulasin jalutades saadet, kus kangelanna tegi hommikuti viit tiibetlast. Ma polnud sellest kuulnudki. Ei guugeldanud ka. Esmaspäeval jooksis proovimise võimalus Facebooki seinale. Haarasin sellest kinni. Kes teab, mis seiklus siit kooruma hakkab.

Aga asjast. Igasugune jooga värk on üks energiate liigutamise võimalus ja et energia üldse ei liigu, seda tunnen ma ammu. Ja ega ei saanu selle ühe korraga liikuma ka. Isegi kõiki nendest viiest harjutusest ei saanud mugavalt tehtud – lihtsalt liiga puine olen. Lõpuks oli süda paha, nii et see peaks ka midagi tähendama.

Ausalt öeldes väga see asi ei kõnetanud. Ma lootsin ehk mingit muutust, mingit tunnet, midagigi tajuda, aga ei midagi. Ega pärast midagi tunnetada polnud aega, tuli kohe koju joosta, auto lume alt välja kaevata ja lapsed ringi viia jne. Energiat ehk oli tõesti õhtul rohkem, samas samme jäi 5000 käimata. Ja hommikul olin unisem.

Hommikud on meil nii kärarikkad ja vaevalised, et tänased harjutused jäid homse varna. Seda enam, et üks valetas ennast haigeks, et trenni ei peaks minema ja teisel on õpetaja kusagil ära, seega toa saab tühjaks alles peale kümmet. Harutuste tegemiseks pean tõesti 15 minutit varem üles ärkama hakkama ja une pealt teise tuppa tormama, et saaks rahulikult toimetada. Hetkel midagi seda tegema ei motiveeri.

Aga eh lähen järgmisel nädalal veel korra juhendatud tundi. Varem selleks võimalust ei ole.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.