Kas imed juhtuvad?

Kui suur on tõenäosus, et imed juhtuvad? Et imed juhtuvad minuga? Null.

Kui ma täna ei peaks välja minema, nutaks ühe peatäie.

Nimelt olen vist ära kaotanud ühe tähtsa paberi. Ühe väga tähtsa paberi, sest kõik otsingud, et see paber võiks olla kellegi teise käes, ei ole tulemusi andnud.

Ainuke häda on see, et ma ei mäleta, et ma oleks seda paberit üldse kunagi näinud. Mul on nägemismälu ja kui ma midagi olen näinud, siis ma suudan selle mälust välja võtta. Juba kooliajal oli nii. Kui ma ei olnud materjali konspektis lugenud, siis polnud selle punktiga mõtet pead rohkem vaevata. Ainuke asi, et sel päeval, kui ma paberi oleks pidanud enda kätte saama, olin ma väga-väga väsinud. Äkki seepärast ei mäleta. Seega ma pole päris kindel, et mina selle kuhugi ära uinutasin, aga paberi eest hoolitsemine võiks minu ülesanne olla küll.

Ühesõnaga viisin just kodus läbi kolmanda otsimisringi. Isegi Murphy ütleb, et otsitav on seal, kus sa esimest korda vaatasid. Et äkki on kuhugi taha kukkunud või kusagil vahel. Ei ole. Mul tekib kodus iga päev kilode viisi paberipahna, nii töö asjus kui lapsed toovad koolist ja tekitavad kodus, seega viskan ka tihti A4-formaadis lehti ära. Sattus kuhugi sinna vahele? Aga kuidas? Mõistatus, mis jääb tõenäoliselt igaveseks lahendamata.

Ühesõnaga halb on olla, aga selle asemel, et otsida, peaks nüüd keskenduma sellele, kust saaks uue paberi. Lisaks häbile, et ma ei saa millegagi isegi mitte rahuldavalt hakkama,  raha ja aja kulu. Ohjah.

Aga kohe lähen Viit tiibetlast proovima (mingid joogaharjutused). Just kuulsin klappidest, et üks tubli inimene hommikuti teeb ja kohe tekkis võimalus ise proovida. Vot see vist on ime.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.