Nälg

Nonii, lõpuks selgus tõde – mina olen selle puhkamise ehk kolm korda päevas õgimise ja  ülejäänud aja rumm-cola libistamisega ainult 1 kilo raskem.

Ma ei saa üldse aru, miks ma taaskord fitlapi ostsin. Seda enam, et kogu aeg on meeletu nälg. Näiteks eile, peale hommikust muna ja 4 galetti, vaatasin juba kell 11 kella, millal veel midagi süüa saaks. Siis hakkaksin õmblema ja sinna vahele oli juba riigi jaoks vaja kiireloomuliselt üks nimekiri täiendada ja nii oligi kell juba kaks. Siis keetsin omale kartuleid ja õgisin loomulikult kõhu triiki täis. Ja sealt edasi non-stop kurki, banaani, õuna.

Lisaks minule on näljaseks muutunud ka lapsed. Kui nad eile lõpuks koolist-trennist-kelgutamist koju said, siis pistsid nahka kogu paki šnitsleid, millega ma tavaliselt kõiki nelja olen toitnud. Lõpuks pidin veel paki hakkliha kotlettideks tegema, et ise ka midagi hamba alla saada. Kurgid, paprikad, õunad kaovad kui muti urgu. Vot see on üllatav. On meil nüüd siis tuumakülm tulemas või on lapsed tõesti lõpuks sööma hakanud?

Kui nii jätkub, siis sööme ennast vaeseks. Püüan ka #kogumispäeviku tegemistel silma peal hoida ja kulud ilusti kirja panna. Sel kuul on toidukulude kuu. Aga Eesti kurgi kilo on 5.49, Fitlapi jaoks ostsin vahtrasiirupit (millegipärast leian  seda nüüd osadest retseptdest ja see on igati tervitatav, sest armastan seda rohkem kui steviat) ja kookosjahu (seda armastan ka rohkem kui riisi-, maisi-, tatra jms jahu 😀 ). Mingi 13 raha läks nii kui niuhti 😀

PS. Külm on tulemas küll, ööl vastu esimest veebruari pildistati virmalisi ja minu ema ütleb, et siis läheb kahe nädala pärast külmaks. Nii et kuu keskel peaks krõbe külm olema. Elame-näeme.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.